قهرمانان مدعی بی ادعا

ایران و چین

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 12:07 ب.ظ - شنبه 31 تیر 1396

 

ماموریت ویژه کولاکوویچ به مشجری

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 12:05 ب.ظ - شنبه 31 تیر 1396

سرمربی تیم ملی والیبال ایران به نوید مشجری آنالیزور تیمش ماموریت ویژه داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران از 19 تا 23 مردادماه مسابقات انتخابی قهرمانی جهان در اردبیل را پیش رو دارد و این روزها به منظور آمادگی برای حضور شایسته در این مسابقات، در اردوی آماده‌سازی به سر می‌برد.

تیم‌های کره‌جنوبی، چین، قزاقستان و قطر حریفان ملی‌پوشان کشورمان در رقابت‌های انتخابی جهان هستند. تیم‌هایی که از دو روز دیگر باید در اندونزی نیز در مسابقات قهرمانی مردان آسیا شرکت کنند.

در همین راستا، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی بزرگسالان ایران، به نوید مشجری آنالیزور این تیم ماموریت داده است که به اندونزی سفر کرده و عملکرد حریفان ایران را در رقابت های قهرمانی مردان آسیا آنالیز و مورد ارزیابی قرار دهد.

به همین دلیل مشجری به اندونزی رفت و در طول برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا، مسابقات حریفان ایران را از نزدیک تماشا خواهد کرد و مورد ارزیابی و آنالیز دقیق قرار می‌دهد.

گفتنی است تیم ملی امید ایران (زیر 23 سال) باهدایت خوان سیچلو و به صلاحدید فدراسیون والیبال، به نمایندگی از ایران در نوزدهمین دوره مسابقات قهرمانی مردان آسیا شرکت کرده است.
دسته بندی : تیم ملی ,
 

شاگردان سیچلو راهى اندونزى شدند

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 12:32 ق.ظ - پنجشنبه 29 تیر 1396

تیم ملى والیبال امید ایران به منظور شركت در مسابقات والیبال قهرمانى مردان آسیا تهران را به مقصد اندونزى ترك كرد.
به گزارش روابط عمومى فدراسیون والیبال، تیم ملى والیبال زیر ٢٣ سال ایران كه قرار است به نمایندگى از كشورمان در مسابقات قهرمانى مردان آسیا شركت كند، ساعت ٢٣ و ٣٠ امشب (چهارشنبه) تهران را به مقصد اندونزى ترك كرد.
كاروان والیبال امیدهای ایران از تهران راهى دوحه خواهد شد و از دوحه به جاكارتا سفر خواهد كرد.
فردین قلعه قوند، اسماعیل مسافر، حمید حمودی، رحمان تقی‌زاده، مهرداد شیبانی مهر، سلیم چپرلی، سهند الله‌وردیان، امین اسماعیل‌نژاد، سعید جواهری توانا، علی اصغر مجرد، محمد دلیری، جابر اسماعیل‌پور، رسول آقچه‌لی، اسماعیل طالبی خامنه ١٤ بازیكن اعزامى به این رقابت ها هستند،
همچنین مهدی نفر (سرپرست)، خوان سیچلو (سرمربی) محمدرضا تندروان، علی فتاحی، وحید صادقی (مربیان)، رامین تاج‌الدین (آنالیزور)، مهدی ابارشی (پزشک) ومحمد هادی قاسمی (بدنساز) و عباس نعمتی (فیزیوتراپیست) اعضای کادر فنی تیم ملی زیر 23 سال ایران در مسابقات قهرمانی مردان آسیا خواهند بود.
نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا 2017، از دوم تا دهم مردادماه با حضور 16 تیم برتر آسیا در شهر «سورابایا» کشور اندونزی برگزار می‌شود.


دسته بندی : تیم ملی ,
 

تیم ملی والیبال بانوان راهی ویتنام شد

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 12:30 ق.ظ - پنجشنبه 29 تیر 1396

تیم ملی والیبال بانوان برای برگزاری اردوی برون مرزی راهی ویتنام شد.

به گزارش روابط عمومی فدارسیون والیبال، نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان آسیا 18 تا 26 مردادماه سال جاری به میزبانی شهر «مانیل» کشور فیلیپین برگزار می‌شود.

14 تیم در این رقابت‌ها شرکت دارند و تیم ملی والیبال بانوان ایران در گروه چهارم با تیم‌های تایلند، چین تایپه و مالدیو همگروه است.

تیم ملی والیبال بانوان برای حضور شایسته این رقابت ها، امشب (چهارشنبه شب) راهی ویتنام شد. ملی پوشان ایران ساعت 23 و 35 دقیقه از فرودگاه امام خمینی (ره) راهی دوحه قطر شدند و سپس از این شهر به سمت هانوی پایتخت فیلیپین پرواز خواهند کرد.

تیم ملی والیبال بانوان ایران در مدت هشت روز اردوی برون مرزی خود در ویتنام ضمن پیگیری تمرینات آماده سازی، چهار مسابقه تدارکاتی و دوستانه با تیم ملی زنان ویتنام برگزار خواهد کرد.

زینب گیوه، مائده برهانی، شبنم علیخانی، مهدیه خواجه کلایی، مهسا صابری، نگار کیانی، سودابه باقرپور، الهام فلاح، تهمینه درگزنی، ندا چملانیان، فرزانه زارعی، فاطمه ایدلخانی، فرزانه مرادیان، مینا روستا، مونا دریس محمودی، فرانک بابلیان و مهسا کدخدا 17 بازیکن اعزامی به این اردو هستند.

اکرم قهرمانی به عنوان سرمربی، فاطمه شعبان خمسه (مربی)، میر مصطفی شجاعی و فرهاد كاوه آهن (مشاوران فنی) مریم فراتی (آنالیزور)، ساجده سروش (فیزیوتراپ)، سحر محمدیاری (ماساژور) و مریم روشن‌اخگر (سرپرست) تیم ملی والیبال بانوان را در اردوی برون مرزی همراهی می‌کنند. همچنین فریبا صادقی سرپرست نایب رئیسی بانوان ملی پوشان را در این سفر همراهی می کند.

برنامه دیدارهای تدارکاتی تیم ملی والیبال بانوان در هانوی با تیم ملی ویتنام به زمان محلی به قرار زیر است:

شنبه 31 تیرماه، ساعت 16 و 30 دقیقه

دوشنبه دوم مردادماه، ساعت 10 و 30 دقیقه

سه شنبه سوم مردادماه، ساعت 15 و 30 دقیقه

پنج شنبه پنجم مردادماه، ساعت 10 و 30 دقیقه
دسته بندی : والیبال بانوان , تیم ملی بانوان ,
 

تمرین روز دوشنبه ملی پوشان

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 12:51 ق.ظ - سه شنبه 27 تیر 1396

 

WORLD GRAND PRIX

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 02:20 ق.ظ - دوشنبه 26 تیر 1396

RUSSIA  0      NETHERLANDS  3WHATCH

KOREA 3     POLAND 1
Whatch the game

دسته بندی : والیبال بانوان , photo archive , دانلود , لیگ جهانی ,
 

چین 3 امریکا 2 / تایلند 1 صربستان 3

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 02:38 ب.ظ - یکشنبه 25 تیر 1396

امریکا چین   مشاهده


تایلند صربستان    مشاهده


دسته بندی : والیبال بانوان , دانلود , photo archive , لیگ جهانی ,
 

گرند پریکس لایو

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 11:58 ق.ظ - یکشنبه 25 تیر 1396

بازی های زنده الان:تایلند - صربستان                مشاهده

امریکا  -   چین                    مشاهده


دسته بندی : والیبال بانوان , لیگ جهانی , دانلود ,
 

jpa3 brasil 2 /ita 3 turk 0

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 11:44 ق.ظ - یکشنبه 25 تیر 1396

 • 25 - 13
 • 25 - 20
 • 25 - 14 • watch the game
  ژاپن برزیل

  سرمربیشون چقد خوبه :)


  watch the game
  دسته بندی : والیبال بانوان , دانلود , photo archive , لیگ جهانی ,
   

  جایزه بزرگ زنان 2017 بازی های شنبه

  نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 06:32 ب.ظ - شنبه 24 تیر 1396

  World Grand Prix - Scores


  World Grand Prix – Match Statistics by Teams
  World Grand Prix - Scores

  بازی های فردا:

  دسته بندی : والیبال بانوان , لیگ جهانی , photo archive ,
   

  WORLD GRAND PRIX LIVE

  نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 03:22 ب.ظ - شنبه 24 تیر 1396

   

  WGP 2017 SATURDAY

  نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 03:14 ب.ظ - شنبه 24 تیر 1396

  USA  2 -ITA 3

  WATCH  GER 3-CROATIA0

  WATCH  BRAZIL 0 TAILAND 3      WATCH

  دسته بندی : والیبال بانوان , photo archive , دانلود , لیگ جهانی ,
   

  جایزه بزرگ زنان 2017 بازی های جمعه

  نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 01:21 ق.ظ - شنبه 24 تیر 1396  برنامه بازی های فردا :  دسته بندی : والیبال بانوان , photo archive , لیگ جهانی ,
   

  WORLD GRAND PRIX LIVE

  نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 04:48 ب.ظ - جمعه 23 تیر 1396

  ITA CHINA     


  LIVE   

  آغاز تمرین تیم ملی

  نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 12:44 ق.ظ - جمعه 23 تیر 1396

   

  صادقی: نباید انتظار زیادی از تیم ملی بانوان داشته باشیم

  نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 06:26 ب.ظ - یکشنبه 18 تیر 1396

  سرپرست نایب رییس بانوان فدراسیون والیبال گفت: فرصت کمی برای برگزاری اردو داشتیم اما همه تلاشمان را برای کسب بهترین نتیجه خواهیم کرد.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، فریبا صادقی سرپرست نایب رییس بانوان فدراسیون در تمرین روز یکشنبه تیم ملی بانوان حاضر شد و درباره این اردو گفت: حضور بانک سرمایه در مسابقات جام باشگاه های آسیا و با توجه به اینکه بخش اعظم ملی پوشان در این تیم حضور داشتند، فرصت کمی برای برگزاری اردو داشتیم اما از هیچ تلاشی برای کسب بهترین نتیجه در مسابقات قهرمانی آسیا دریغ نخواهیم کرد.

  سرپرست نایب رییس بانوان فدراسیون با توضیح وضعیت برگزاری اردوی برون مرزی عنوان کرد: ما از فدراسیون ویتنام درخواست چهار بازی تدارکاتی داشتیم تا ملی‌پوشان برای مسابقات قهرمانی آسیا آماده شوند. قرار است 16 بازیکن 29 تیر به ویتنام اعزام شوند. در این فرصت امکان جذب مربی خارجی نداشتیم به همین دلیل با توجه به سیاست فدراسیون برای جوان‌گرایی در بحث فنی از مربیان داخلی استفاده کردیم ضمن اینکه مشاورین فنی آقا نیز با توجه به سابقه‌ای که دارند می‌توانند به مربیان جوان کمک کنند.

  وی افزود: اولویت ما برای آینده و در تیم‌های پایه استفاده از مربی خارجی است. اگر بتوانیم هم برای بزرگسالان و هم پایه مربی خارجی بگیریم که ایده‌آل است اما اگر نشد از مربی خارجی برای تیم پایه استفاده می‌کنیم. در همین تیم الان فرنوش شیخی و نیلوفر ابراهیمی را هم نداریم اما باتوجه به اینکه نظرمان روی جوان‌گرایی است احساس می‌کنم می‌توانیم این خلأ را جبران کنیم تا امثال درگزنی‌ها خودشان را نشان دهند.

  صادقی در پاسخ به این پرسش که با وجود گروه سخت ایران آیا می توان انتظار صعود داشت یا خیر اظهارداشت: تایلند تیمی قوی است و سال‌ها عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی را داشته اما چین تایپه حریفی است که در شرایطی آنها را برده‌ایم و در شرایطی هم باخته‌ایم.

  ایشان ادامه داد: هدف برنامه‌ریزی روی این تیم است البته انتظار از این تیم نباید زیاد هم باشد چرا که ما فرصت کمی برای تمرین داشتیم از طرفی برخی بازیکنان مانند شبنم علیخانی و مهتاب رحمانی آسیب‌دیده‌اند. 

  سرپرست نایب رییس بانوان فدراسیون در پایان خاطرنشان کرد: در جلسه نواب رییسان هیات های استانی که هفته گذشته برگزار شده بود از داورزنی سرپرست فدراسیون خواستیم تا تخفیف مالیاتی بیشتری برای باشگاه ها در صورت تیم داری در حوزه بانوان لحاظ کنند. اگر این پیشنهاد اجرایی شود و باشگاه ها هم همراهی کنند قطعا لیگ پرشورتری در سال جاری خواهیم داشت.
  شجاعی: سال آینده می‌توانیم نیم‌نگاهی به حضور در جمع 4 تیم برتر داشته باشیم


  مشاور تیم ملی والیبال بانوان گفت: فکر می‌کنم در یک سال آینده می‌توانیم نیم‌نگاهی به حضور در جمع 4 تیم برتر داشته باشیم.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مصطفی شجاعی مشاور فنی تیم ملی والیبال بانوان درباره حضورش در کنار این تیم اظهارداشت: کمتر از 20 روز است که مسئولیت این تیم را برعهده گرفته ایم و زمان می برد تا تغییر ذهنی و تاکتیکی در تیم بانوان داشته باشیم.

  وی افزود: 15 مرداد برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا راهی فیلیپین می‌شویم که کمتر از 45 روز فرصت داشتیم تا تیم را آماده کنیم اما موضوع اینجاست که ما هنوز این باور را نداریم که می‌توانیم در جمع 4 تیم برتر آسیا قرار بگیریم.

  مشاور فنی تیم ملی بانوان ادامه داد: یک دهه قبل در تیم مردان هم شرایط همین بود اما الان برعکس شده است. الان اگر تیم‌های ژاپن و چین بتوانند یک ست از ایران بگیرند موفق محسوب می‌شوند. من از حمایت دکتر داورزنی خوشبین هستم و فکر می‌کنم می‌توانیم در 2-3 سال آینده با تزریق نیروی جوان تغییر تاکتیک زیاد و مورد توجهی داشته باشیم.

  شجاعی ادامه داد: در گروه نسبتاً سختی قرار داریم، تایلند از قدرت‌های برتر آسیاست و چین تایپه نیز در بیشتر مواقع ایران را شکست داده است. هدف ما برای رشد و موفقیت تیم است. بعد از فیلیپین، 29 شهریور در مسابقات انتخابی قهرمانی جهان شرکت می‌کنیم. در آنجا شاید تغییرات بیشتری داشته باشیم. فکر می‌کنم در یک سال آینده می‌توانیم نیم‌نگاهی به حضور در جمع 4 تیم برتر داشته باشیم.

  مشاور فنی تیم ملی والیبال بانوان افزود: فرنوش شیخی و نیلوفر ابراهیمی به دلایل شخصی نتوانستند در تمرینات شرکت کنند، یکی دو نفر از بازیکنان نیز به دلیل حضور در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا دیر به ما ملحق شدند. چند بازیکن جوان و امید را به تیم بزرگسالان منتقل کردیم که امیدوارم بتوانیم تغییر دیدگاه را در والیبال بانوان داشته باشیم.
  علیخانی: ارتباط خوبی بین بازیکنان و کادر فنی برقرار شده است

  پاسور تیم ملی والیبال بانوان ایران گفت: ارتباط و همکاری بین بازیکنان و کادر فنی در این مدت کوتاه به خوبی به وجود آمده است.

  شبنم علیخانی پاسور تیم ملی والیبال بانوان کشورمان درباره تغییر کادر فنی و همچنین برخی از بازیکنان پیش از رقابت های قهرمانی آسیا در فیلیپین اظهار داشت: فرصت کمی تا شروع رقابت‌ها باقی مانده است اما تغییرات نسبتا زیادی به وجود آمده است. با این حال در همین مدت کوتاه ارتباط بین بازیکنان و کادر فنی به خوبی برقرار شده است و به مرور زمان این ارتباط بهتر هم خواهد شد.

  علیخانی با اشاره به مصدومیت کهنه‌اش عنوان کرد: مصدومیتم قدیمی است اما کادر فنی به خوبی این را درک کرده و به من کمک می‌کنند که تمرینات را بدون درد بگذرانم. به همین دلیل با فشار کم‌تری نسبت به سایر بازیکنان تمرین می‌کنم.

  پاسور تیم ملی والیبال بانوان کشورمان همچنین درباره حضور بازیکنان جوان‌تر در اردوی تیم ملی گفت: چند بازیکن جوان در اردو حضور دارند و به نظرم اتفاق خوبی هم هست. بالاخره هر کسی باید از یک جایی شروع کند. من هم از یک جایی شروع کردم و الان پاسور تیم ملی شده‌ام و به نظرم با این کار جوان‌ترها بیشتر رشد می‌کنند.

  دسته بندی : تیم ملی , والیبال بانوان , تیم ملی بانوان ,
   

  تمرین دوشنبه شاگردان ایگور با حضور اصحاب رسانه

  نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 06:25 ب.ظ - یکشنبه 18 تیر 1396

  تمرین نوبت عصر روز دوشنبه 19 تیرماه تیم ملی والیبال مردان با حضور اصحاب رسانه برگزار می‌شود.
  به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران در ادامه رویدادهای سال 2017، خود را برای مسابقات انتخابی جهان در قاره آسیا آماده می‌کند.
  تمرینات تیم ملی والیبال ایران از روز شنبه در فدراسیون والیبال آغاز شده است و بر اساس هماهنگی‌های بعمل آمده، امکان حضور اصحاب رسانه در تمرین نوبت عصر روز دوشنبه 19 تیرماه از ساعت 17 تا 19 مهیا شده است.
  سعید معروف، سید محمد موسوی، عادل غلامی، فرهاد قائمی و میلاد عبادی‌پور فرهاد سال‌افزون، محمدطاهر وادی، امیر غفور، رضا قرا، محمد جواد معنوی‌نژاد، فرهاد نظری‌افشار، مجتبی میرزاجانپور، مسعود غلامی، سامان فائزی، مهدی مرندی و مصطفی حیدری در تمرین روز دوشنبه حاضر خواهند بود.
  مرحله نهایی مسابقات والیبال انتخابی جهان در قاره آسیا در دو گروه برگزار می‌شود که گروه (A) به میزبانی جمهوری اسلامی ایران و گروه (B) به میزبانی استرالیا رقابت‌های خود را پیگیری خواهند کرد.
  رقابت‌های گروه A در اردبیل از 19 تا 23 مردادماه سال 96 با حضور تیم‌های ایران، چین، کره‌جنوبی، قطر و قزاقستان پیگیری خواهد شد که تیم‌های اول و دوم سهمیه حضور در رقابت‌های جهانی را به دست می‌آورند.


  دسته بندی : تیم ملی ,
   

  نظارت درخشنده و قضاوت شاهمیری در جایزه بزرگ زنان

  نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 06:24 ب.ظ - یکشنبه 18 تیر 1396

  رقابت های والیبال گروه C جایزه بزرگ زنان به میزبانی هلند و با نظارت سعید درخشنده و قضاوت محمد شاهمیری در حال برگزاری است.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات گروه C جایزه بزرگ زنان جهان سال 2017 به میزبانی شهر اپلدورن هلند پیگیری می شود.

  در این رقابت ها تیم های جمهوری دومینیکن، هلند، ژاپن و تایلند با یکدیگر رقابت می کنند.

  سعید درخشنده رئیس رویدادهای بین المللی فدراسیون والیبال ایران به عنوان سرپرست فنی و ناظر FIVB در این رقابت ها نظارت دارد. درخشنده امسال نظارت بر مسابقات زیادی از جمله گروه یک سطح دوم لیگ جهانی که از 12 تا 14 خردادماه به میزبانی سئول در کره جنوبی برگزار شد، مسابقات والیبال بازی های همبستگی کشورهای اسلامی در جمهوری آذربایجان و رقابت های قهرمانی زیر 23 مردان آسیا در اردبیل را بر عهده داشت.

  همچنین محمد شاهمیری داور بین المللی والیبال ایران نیز به عنوان یکی از داوران این رقابت هاست. شاهمیری امسال در دو هفته لیگ جهانی والیبال نیز قضاوت داشت. وی در هفته نخست (دوم تا چهارم ژوئن) در گروه C و در کشور روسیه و در هفته سوم (16 تا 18 ژوئن) در کشور آرژانتین رقابت های گروه I را قضاوت کرد.

  شاهمیری قضاوت دیدار دو تیم جمهوری دومینینکن و ژاپن را که شب گذشته برگزار شد، به عنوان داور اول بر عهده داشت و این مسابقه سه بر یک به سود دومینینکن به پایان رسید.

  در دیگر دیدار روز گذشته این رقابت ها هلند میزبان این رقابت ها سه بر صفر تایلند دیگر نماینده آسیا را شکست داد.
   

  فرانسه قهرمان لیگ جهانی شد/ نخستین مدال کانادا با شکست آمریکا

  نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 06:21 ب.ظ - یکشنبه 18 تیر 1396

  تیم ملی والیبال فرانسه با پیروزی بر برزیل (میزبان) عنوان قهرمانی بیست و هشتمین دوره لیگ جهانی را به دست آورد و کانادا نیز با شکست آمریکا به نخستین مدال خود در این رقابت ها دست یافت.
  به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله نهایی لیگ جهانی سال 2017 بامداد روز یکشنبه با دو دیدار در استادیوم «آرنا دابایشادا» شهر کوریتیبا کشور برزیل پیگیری شد.
  در نخستین مسابقه تیم های آمریکا و کانادا برای کسب عنوان سومی و مدال برنز این رقابت ها به مصاف یکدیگر رفتند که کانادا شگفتی ساز شد و با شکست سه بر یک آمریکا به مدال برنز دست یافت.
  تیم ملی والیبال آمریکا در ست نخست این مسابقه 25 بر 18 به پیروزی رسید اما در ست های دوم تا چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 20، 25 بر 22 و 25 بر 21 مغلوب کانادا شد.
  والیبال کانادا تا کنون 11 تجربه لیگ جهانی دارد که تنها در سال 2013 و 2017 به مرحله نهایی صعود کرده است و مدال برنز امسال این تیم نخستین مدال والیبال کانادا در لیگ جهانی محسوب می شود.
  تیم ملی والیبال آمریکا نیز در سال 2017 بیستمین حضور خود در لیگ جهانی را تجربه کرد که با کسب عنوان چهارمی به کار خود پایان داد. آمریکایی ها تا کنون 11 بار در مرحله نهایی لیگ جهانی حضور داشتند و ره آورد این تیم دو قهرمانی، یک نایب قهرمانی و سه مدال برنز بوده است.
  در دیدار نهایی لیگ جهانی والیبال سال 2017 نیز تیم های فرانسه و برزیل میزبان به مصاف یکدیگر رفتند که فرانسه سه بر دو به پیروزی رسید و قهرمان شد.
  شاگردان «رنان دال زوتو» سرمربی تیم ملی والیبال برزیل در ست های اول و چهارم با امتیازهای 25 بر 21 و 25 بر 19 مقابل فرانسه پیروز شدند، اما در ست های دوم، سوم و پنجم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 15، 25 بر 23 و 15 بر 13 مغلوب حریف شدند.
  آبی پوشان فرانسه با کسب این پیروزی مهم برای دومین بار قهرمان لیگ جهانی شدند. این تیم دو مدال نقره و برنز لیگ جهانی نیز در پرونده کاری خود دارد. ملی پوشان فرانسه در سال های 2015 و 2017 در برزیل قهرمان لیگ جهانی شدند.
  تیم ملی والیبال برزیل نیز که 9 قهرمانی این رقابت ها در گنجینه افتخارات خود دارد، در سال 2017 به رغم میزبانی در مرحله نهایی، نایب قهرمان شد تا هفتمین مدال نقره خود را نیز به دست آورد. این تیم چهان نشان برنز لیگ جهانی را نیز در پرونده کاری دارد.
  سطح یک لیگ جهانی سال 2018 با حضور 16 کشور از جمله تیم ملی والیبال ایران برگزار می شود.
  رده بندی بیست و هشت دوره لیگ جهانی والیبال به شرح زیر است:
  ژاپن 1990: ایتالیا، هلند، برزیل
  ایتالیا 1991: ایتالیا، کوبا، روسیه
  ایتالیا 1992 :ایتالیا، کوبا ، آمریکا
  برزیل 1993 : برزیل، روسیه، ایتالیا
  ایتالیا 1994 : ایتالیا، کوبا، برزیل
  برزیل 1995 : ایتالیا، برزیل، کوبا
  هلند 1996 : هلند، ایتالیا، روسیه
  روسیه 1997 : ایتالیا، کوبا، روسیه
  ایتالیا 1998 : کوبا، روسیه، هلند
  آرژانتین 1999 : ایتالیا، کوبا، برزیل
  هلند 2000 : ایتالیا، روسیه، برزیل
  لهستان 2001 : برزیل، ایتالیا، روسیه
  برزیل 2002 : روسیه، برزیل، یوگسلاوی
  اسپانیا 2003 : برزیل، صربستان و مونته نگرو، ایتالیا
  ایتالیا 2004 : برزیل، ایتالیا، صربستان و مونته نگرو
  صربستان 2005 : برزیل، صربستان و مونته نگرو ، کوبا
  روسیه 2006 : برزیل، فرانسه، روسیه
  لهستان 2007 : برزیل، روسیه، آمریکا
  برزیل 2008 : آمریکا، صربستان، روسیه
  صربستان 2009 : برزیل، صربستان، روسیه
  آرژانتین 2010 : برزیل، روسیه، صربستان
  لهستان 2011 : روسیه، برزیل، لهستان
  بلغارستان 2012 : لهستان، آمریکا، کوبا
  آرژانتین 2013: روسیه ، برزیل ، ایتالیا
  ایتالیا ۲۰۱۴: آمریکا، برزیل ، ایتالیا
  برزیل ۲۰۱۵: فرانسه، صربستان و آمریکا
  لهستان 2016: صربستان، برزیل و فرانسه
  برزیل 2017: فرانسه، برزیل و کانادا


  دسته بندی : لیگ جهانی ,
   

  آخرین مطالب

  » یک دو سه ( شنبه 14 تیر 1399 )
  » ایران 0 ایتالیا 3 ( یکشنبه 13 خرداد 1397 )
  » آرژانتین ایران ( شنبه 12 خرداد 1397 )
  » ایران 1 ژاپن 3 ( یکشنبه 6 خرداد 1397 )
  » ایران 3استرالیا 0 ( شنبه 5 خرداد 1397 )
   
   
  شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات