قهرمانان مدعی بی ادعا

ایران-صربستان تکمیلی

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 10:16 ب.ظ - جمعه 31 خرداد 1392

 

خبر های بازی اول

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 09:48 ب.ظ - جمعه 31 خرداد 1392

سرمربی صربستان: در برابر ایران تحت فشار زیادی بودیم

سرمربی تیم ملی والیبال صربستان گفت: در برابر تیم ایران تحت فشار زیادی بودیم و تنها سه اشتباه آنان منجر به پیروزی ما شد.
ایگور کولاکویچ در نشست خبری بعد از بازی با ایران افزود: از حضور در ایران خوشحال هستم و به تماشاگران این رشته ورزشی تبریک می گویم که شرایط  خیلی بدی برای صربستان ایجاد کردند.
وی با بیان اینکه در دو ست نخست خیلی خوب بازی کردیم، خاطر نشان کرد:  اما ایران در ست های بعدی خیلی خوب بود به ویژه در سرویس ها، اما بازی پنج ست داشت و ما در نهایت پیروز میدان بودیم. در ست سوم ولاسکو تعویض کرد که تیم ایران در سرویس ها خیلی عملکرد خوبی پیدا کرد. تیم ایران خیلی خوب سرویس زد دفاع خوبی هم داشت و تنها سه اشتباه کرد که نتیجه را واگذار کرد.
سرمربی تیم ملی صربستان در باره بازی پس فردا در برابر ایران نیز گفت: باید از امروز بهتر بازی کنیم و بازی را ببریم. بازیکنان صربستان خوب بازی می کنند و حضور تماشاگران زیاد تاثیری در بازی آنان نخواهد داشت.
دراگون استانکویچ کاپیتان تیم ملی صربستان نیز در این نشست خبری گفت: خیلی خوشحال هستم که بازی را بردیم. اولین حضور ایران در لیگ جهانی است اما خیلی خوب بازی کردند و تیم ما را تحت فشار گذاشتند.اما توانستیم بازی را ببریم.
وی تصریح کرد: دو ست اول ودوم را بردیم و فکر می کردیم در ست سوم هم مشکل نداشته باشیم، اما تیم ایران در ست های بعدی بازی خوبی کرد که سرویس ها ودفاع خوبی هم داشتند. امیداورم در بازی بعد نیز موفق به شکست ایران شویم.
تیم ملی والیبال کشورمان امروز در برابر صربستان سه بر دو مغلوب شد اما نختستین امتیاز لیگ جهانی خود را از قهرمان اروپا گرفت.

ولاسکو: صربستان نشان داد چگونه از دفاع استفاده کنیم

سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان گفت: بازی در برابر صربستان به ما یاد داد چگونه از دفاع استفاده کنیم و امتیاز بگیریم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، خولیو ولاسکو در نشست خبری بعد از بازی با صربستان گفت: بازی امروز دو نکته داشت اول اینکه باید می بردیم، اما باختیم. دوم اینکه با توجه به شکست در دو ست توانستیم به بازی برگردیم.
وی با بیان اینکه دو ست اول پشت خط زن صربستان سرویس های خوبی زد و ما را رنج داد، گفت: از ست سوم ما هم سرویس هایمان خوب شد و توانستیم امتیاز بگیریم.
سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان تصریح کرد: شهرام محمودی که به بازی آمد، خوب بازی کرد و بعد از ست دوم از پاسورها خواستم با موسوی بیشتر بازی کنند.
وی با تاکید بر اینکه من فکر می کنم صربستان به ما نشان داد چگونه از دفاع استفاده کنیم، گفت: در بازی امروز جنگندگی بازیکنان خیلی خوب بود و تا آخر بازی ادامه داشت که این نکته مهم این بازی است.
ولاسکو در ادامه با بیان اینکه دیروز هم قول دادم که یک بازی خوب انجام دهیم ودادیم، افزود: برای پیروز شدن باید بهتر شویم. مهم نیست با چه اختلافی ست ها را ببریم، مهم پیروزی در میدان است که صربستان پیروز این میدان بود. بازیکنان صربستان با اعتماد به نفس بازی کردند و این خیلی برای والیبال ایران خوب است، باید از این تیم ها یادبگیریم چگونه با قدرت های والیبال بازی کنیم.
سرمربی تیم ملی والیبال گفت: پس فردا دو باره با صربستان بازی داریم و هفته آینده نیز با ایتالیا بازی داریم که خیلی مشکل است و باید بهتر شویم.
ولاسکو در پاسخ به خبرنگاران در مورد اصرارش به تعویض های همیشگی که نتیجه نمی دهد، گفت: باید تکنیک ها مختلف به دفعات تمرین شود. من فکر می کنم این تعویض هاخوب است و شرایط ایده آل برای ایران رقم می زند. باید تمرین بیشتر روی این تکنیک داشته باشیم تا بهتر شوند. امروز نمی توانم بگویم این تعویض ها کارایی نداشت. به عملکرد تیم ها مقابل نیز برمی گردد.
اگر روزنامه نگاران ایران از این موضوع ناراحتند باید سرمربی تیم ملی والیبال ایران را عوض کنند

معروف: امید زیادی به پیروزی در بازی بعدی دارم

کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان گفت: امروز بازیکنان تلاش خودشان را برای شکست صربستان انجام دادند، امید زیادی برای شکست این تیم در بازی بعدی دارم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، سعید معروف در نشست خبری بعد از بازی با صربستان افزود: تیم ایران امروز سومین بازی خود در لیگ جهانی والیبال را انجام داد. در ست های اول و دوم موفق نبودیم اما در ست سوم بازی خوبی انجام دادیم.
وی با بیان اینکه حمایت تماشاگران موجب دلگرمی بچه ها شد و در ست چهارم نیز موفق به شکست صربستان شدند، گفت: آمار این بازی نشان می دهد بازی ما بهتر بوده زیرا تفاوت امتیازها در ست ها که بردیم با باختیم خیلی متفاوت است.
تیم ملی والیبال ایران در هفته چهارم لیگ جهانی والیبال عصر امروز در سالن 12 هزار نفری آزادی در برابر صربستان قرار گرفت و سه بر دو مغلوب این تیم شد.
دسته بندی : تیم ملی ,
 

ایران-صربستان

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 09:40 ب.ظ - جمعه 31 خرداد 1392

دسته بندی : تیم ملی ,
 

تیم ملی ایران از اولین بازی با صربستان یک امتیاز گرفت

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 07:56 ب.ظ - جمعه 31 خرداد 1392

تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی خانگی خود در لیگ جهانی والیبال سال 2013 در برابر صربستان سه بر دو مغلوب شد و به کسب یک امتیاز از حریف قدرتمند خود اکتفا کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دیدار دو تیم ملی والیبال ایران و صربستان در هفته چهارم لیگ جهانی والیبال از ساعت 17 و 10 دقیقه امروز جمعه در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران آغاز شد و  ملی پوشان ایران سه بر دو در برابر مهمان خود مغلوب شدند.
ملی پوشان صربستان در این دیدار در ست های اول، دوم و پنجم به ترتیب با امتیازهای 26 بر 24، 25 بر 23 و 18 بر 16 مغلوب قهرمان اروپا شدند اما در ست های سوم و چهارم با امتیازهای 25بر 17 و 25 بر  14 به پیروزی رسیدند تا تیم ملی والیبال کشورمان از نخستین بازی خانگی خود در لیگ جهانی والیبال یک امتیاز به دست آورد.
خولیو ولاسکو این بازی را با ترکیب عادل غلامی،  سعید معروف، فرهاد قائمی، آرمین تشکری، سید محمد موسوی،  حمزه زرینی،  امیر غفور و فرهاد ظریف (لیبرو)  آغاز کرد و تیم ملی والیبال صربستان نیز با ترکیب نیکلا کواچویچ، ولادو پتکویچ، دراگون استانکویچ، الکساندر آتاناسیچویچ، مارکو پوتراشچانین، نمانیا پتریچ و نیکولا روزیچ در برابر ایران صف آرایی کرد.
یوری موكری از اسلواکی به عنوان داور اول و فیلیپ وریك از کشور فرانسه به عنوان داور دوم قضاوت نخستین دیدار تیم ملی والیبال كشورمان در برابر صربستان در لیگ جهانی را بر عهده داشتند.
سان جیان هو از كشور چین نیز به عنوان ناظر فدراسیون بین المللی والیبال (FIVB) نظارت بر دیدار دو تیم صربستان و ایران در لیگ جهانی را بر عهده دارد.
تیم ملی والیبال صربستان با کسب دو امتیاز این بازی، 9 امتیازه شد و همچنان در رتبه سوم جدول گروه دوم لیگ جهانی باقی ماند.
تیم های ایتالیا و روسیه که امشب در سیبری با هم بازی کردند به ترتیب با 14 و 11 امتیاز در مکان های اول و دوم این گروه قرار دارند.
سالن 12 هزار نفری آزادی تهران امروز جا برای نشستن نداشت و حتی علاقمندان به والیبال بر روی پله های بین سکوها نیز نشسته بودند. دکتر محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان و حمید سجادی معاون وی نیز از مهمانان ویژه این دیدار بودند.
تیم ملی والیبال کشورمان یکشنبه دوم تیرماه دومین بازی خود در برابر صربستان را در سال 12 هزارنفری آزادی تهران برگزار می کند.دسته بندی : تیم ملی ,
 
 
 

ژاپن در دومین دیدار نیز بر فنلاند غلبه کرد

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 05:14 ب.ظ - دوشنبه 27 خرداد 1392

تیم ملی والیبال ژاپن در ششمین دیدار خود در بیست و چهارمین دوره لیگ جهانی والیبال به دومین پیروزی خود در برابر فنلاند دست یافت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دو تیم ژاپن و فنلاند در دومین بازی هفته چهارم خود دیشب (یکشنبه شب) در کوماکی ژاپن به مصاف یکدیگر رفتند که ملی پوشان میزبان همانند بازی نخست سه بر یک فنلاند را شکست دادند.
تیم ملی والیبال ژاپن در ست نخست این بازی 25 بر 23 مغلوب فنلاند شد اما در ست های دوم تا چهارم این دیدار به ترتیب با امتیازهای 25 بر 21، 25 بر 19 و 25 بر 22 به پیروزی رسید.
تیم ملی والیبال ژاپن با کسب سه امتیاز این پیروزی، شش امتیازه شد و با یک پله صعود در جدول گروه سوم به رتبه پنجمی آمد.
در پایان دیدارهای هفته چهارم لیگ جهانی والیبال در گروه سوم، کانادا با 12 امتیاز صدرنشین است و تیم های هلند و فنلاند با 9 امتیاز در رتبه های دوم و سوم قرار دارند. تیم ملی والیبال کره جنوبی نیز با هفت امتیاز در جایگاه چهارم جدول است و پرتغال با پنج امتیاز بعد از ژاپن در رتبه ششم جدول گروه سوم قرار دارد. 

ایتالیا با شکست کوبا در صدر جدول گروه دو قرار گرفت

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 05:11 ب.ظ - دوشنبه 27 خرداد 1392

تیم ملی والیبال ایتالیا در دومین بازی خانگی خود با کوبا همانند بازی نخست به پیروزی سه بر صفر رسید تا در صدر گروه دوم لیگ جهانی والیبال قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دو تیم ایتالیا و کوبا در آخرین بازی هفته سوم لیگ جهانی به مصاف یکدیگر رفتند که ملی پوشان ایتالیا در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 23، 25 بر 18 و 25 بر 19 به پیروزی رسیدند.
تیم ملی ایتالیا با کسب سه امیتاز این برد خود، 11 امتیازه شد و در صدر گروه دوم قرار گرفت. روسیه که از ابتدای رقابت ها صدر گروه یک را در اختیار داشت به رتبه دومی آمد.
در این گروه تیم های صربستان و آلمان نیز به ترتیب با هفت و یک امتیاز در رتبه های سوم و چهارم قرار دارند و کوبا و ایران نیز بدون امتیاز در رده های بعدی هستند.
تیم ملی والیبال کشورمان که در این گروه قرار دارد، روزهای 31خرداد و دوم تیرماه در سالن 12هزار نفری آزادی میزبان صربستان خواهد بود.
رقابت های هفته سوم گروه یک نیز شب گذشته به پایان رسید و برزیل با 11 امتیاز در صدر این گروه از رقابت ها باقی ماند. تیم های ایالات متحده، بلغارستان، آرژانتین، فرانسه و لهستان نیز به ترتیب با هشت، هفت، سه ، دو و یک امتیاز در رتبه های دوم تا ششم این گروه قرار دارند. 

سایت فدراسیون جهانی بالاخره پروفایل تیم ملی رو آپدیت کرد!

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 10:09 ب.ظ - یکشنبه 26 خرداد 1392چند روز پیش یه پست گذاشتم در مورد پروفایل تیم ملی اینجا
اما الان سایت فدراسیون جهانی پروفایل جدید درست کرده واسه تیم ملی!دسته بندی : تیم ملی ,
 

بهترین دریافت کننده ها

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 10:02 ب.ظ - یکشنبه 26 خرداد 1392
دسته بندی : تیم ملی ,
 

بهترین سرویس زن ها

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 10:01 ب.ظ - یکشنبه 26 خرداد 1392


دسته بندی : تیم ملی ,
 

بهترین مدافعان

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 09:53 ب.ظ - یکشنبه 26 خرداد 1392
دسته بندی : تیم ملی ,
 

بهترین مهاجمان لیگ جهانی

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 09:52 ب.ظ - یکشنبه 26 خرداد 1392
دسته بندی : تیم ملی ,
 

بهترین پاسور های لیگ جهانی

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 09:41 ب.ظ - یکشنبه 26 خرداد 1392

 

افشاردوست: هیچ نگرانی برای میزبانی لیگ جهانی نداریم

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 09:05 ب.ظ - یکشنبه 26 خرداد 1392

دبیرکل فدراسیون والیبال با بیان اینکه ایران تجربه میزبانی مسابقات مهم جهان و آسیا در این رشته ورزشی را دارد، گفت: برای میزبانی در لیگ جهانی هیچ نگرانی نداریم و همه کارها انجام شده است.
محمود افشاردوست در گفت وگو با روابط عمومی فدراسیون والیبال افزود: فدراسیون والیبال تا کنون مسابقات متعددی در سطح جهانی و قاره ای برگزار کرده و فدراسیون با تجربه ای در این زمینه است.
وی با بیان اینکه بیس و استانداردهای لازم برای میزبانی مسابقات مهم را داریم، گفت: البته لیگ جهانی استانداردهای خاص خود را دارد که موضوعات مهمی مانند تبلیغات و پخش تلویزیونی از جمله آنان است. تعداد دوربین ها و محل اسقرار آنها و محل تبلیغات باید بر اساس استانداردهای لیگ جهانی و دستورالعمل فدراسیون بین المللی والیبال باشد.
دبیرکل فدراسیون والیبال خاطر نشان کرد: چیزی که برای مشخص است داشتن سالن استاندارد که سالن 12 هزار نفری آزادی تهران تمامی شرایط استاندارد را دارد. تنها مشکل این سالن سیستم تهویه مطبوع هوا است که مسئولان قول راه اندازی تا زمان مسابقات لیگ جهانی را دادند.
وی در ادامه به تمرینات تیم ملی والیبال کشورمان برای حضور در این رقابت ها اشاره کرد و گفت: تیم ملی از فردا دوشنبه در هتل المپیک اسکان خواهد یافت تا در شرایط کامل مسابقه قرار گیرد. تمرینات توپی این تیم نیز از دوشنبه در سالن 12 هزار نفری پیگیری خواهد شد.
افشاردوست به فروش بلیت به صورت اینترنتی اشاره کرد و گفت: امیدوارم این تجربه جدید نیز به خوبی اجرا شود تا مردم برای بتوانند به راحتی به بلیت این مسابقات دسترسی یابند.
وی در ادامه به برنامه های آماده سازی تیم های والبیال نوجوانان، جوانان، زیر 23 سال و بانوان اشاره کرد وگفت: حضور تیم ملی والیبال در لیگ جهانی باعث نشده که دیگر تیم ها را فراموش کنیم، تیم های ملی والیبال کشورمان در تمامی رده های سنی، برنامه های آماده سازی خود را برای حضور در مسابقات پیش رو پیگیری می کنند و فدراسیون والیبال سعی می کند تمام نیازهای آنان را در حد توان برآورده کند.
تیم ملی والیبال کشورمان روزهای 31 خرداد و دوم تیرماه در چارچوب هفته پنجم لیگ جهانی والیبال در سالن 12 هزار نفری تهران میزبان صربستان است.دسته بندی : تیم ملی ,
 

تمرین منشی ها برای لیگ جهانی والیبال

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 09:03 ب.ظ - یکشنبه 26 خرداد 1392

علاوه بر تیم ملی والیبال کشورمان که تمرینات خود را برای حضور در لیگ جهانی والیبال پیگیری می کنند، منشی های داوری کشورمان نیز تمرینات خود را برای حضور در این تورنمنت مهم بین المللی برگزار کردند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، منشی ها که کلاس های تئوری خود را برای منشیگری الکترونیک به پایان رساندند در دو بازی تدارکاتی تیم ملی والیبال جوانان با نوجوانان و زیر 23 سال، کلاس های عملی خود را گذراندند.
رییس کمیته داوری فدراسیون والیبال در این خصوص گفت: منشی ها برای آمادگی بیشتر در سیستم الکترونیکی، در سه بازی قبل از دیدار ایران و صربستان در لیگ جهانی، کلاس های عملی خود را می گذرانند.
امیدوار حاتمی با بیان اینکه در بازی نخست منشی ها در ثبت الکترونیکی بازی و کنترل لیبرو کمی با مشکل روبرو شدند، گفت: در لحظاتی مجبور شدیم بازی را متوقف کنیم تا آنان موفق به اتمام کار شوند، اما در بازی دوم منشی ها بر کار مسلط شدند و نگرانی از این نظر وجود ندارد.
وی تصریح کرد: امروز یکشنبه نیز منشی ها دیدار دو تیم جوانان و نوجوانان را در خانه والیبال به صورت الکترونیکی ثبت خواهند کرد تا از نظر عملی آماده ثبت بازی ایران و صربستان در روزهای 31 خردادماه و دوم تیرماه شوند.
رییس کمیته داوری فدراسیون والیبال در ادامه به آموزش 25 دانش آموز از مدارس مختلف برای توپ رسانی در بازی های لیگ جهانی اشاره کرد و گفت: این افراد نیز در چند بازی، تمرین عملی انجام دادند تا به هماهنگی کامل برسند.دسته بندی : تیم ملی ,
 

استارت والیبالیست ها برای بازی با صربستان

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 08:54 ب.ظ - یکشنبه 26 خرداد 1392

با ورود خولیو ولاسکو به تهران،والیبالیستهای ملی پوش از صبح فردا دست به توپ می شوند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم ملی والیبال که در اولین بازی لیگ جهانی به روسیه رفته بود،با برگشت دو روزی استراحت کرد تا دوباره تمریناتش را امروز برای بازی با صربستان از سر بگیرد.البته سرمربی آرژانتینی هم از روسیه به ایتالیا رفت تا مرخصی اش را کنار خانواده اش باشد.

او ساعت 30 :1 دقیقه بامداد فردا وارد تهران شد.با امدن او تمرینات تیم ملی از ساعت 11 صبح استارت می خورد.البته هنوز معلوم نیست از بین 22 بازیکن حاضر در تیم الف و ب کدامیک در تیم الف تمرین می کنند و کدام در تیم ب.

امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی در این باره می گوید:« از بین 22 بازیکنی که اسمشان به fivb داده شده هنوز معلوم نیست ،کدامیک در تیم الف تمرین می کنند و کدام در گروه ب. ممکن است بعضی بازیکنان حاضر در روسیه به تیم ب بروند وبازیکنانی از تیم ب به الف بیایند.به هرحال ولاسکو امروز تصمیم می گیرد.»تیم ملی والیبال ایران در هفته دوم لیگ جهانی 31 خرداد و اول تیرماه با صربستان درسالن 12 هزار نفری ازادی بازی می کند.
دسته بندی : تیم ملی ,
 
 

خبر

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 10:21 ب.ظ - شنبه 25 خرداد 1392

قضاوت دیدارهای ایران و صربستان بر عهده داورانی از فرانسه و اسلواكی

فیلیپ وریك و یوری موكری داوران بین المللی والیبال از كشورهای فرانسه و اسلواكی دیدارهای تیم ملی والیبال كشورمان در برابر صربستان را قضاوت خواهند كرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، فیلیپ وریك داور بین المللی والیبال از فرانسه روز چهارشنبه 29 خردادماه از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد كشور می شود تا روز جمعه 31 خردادماه و یكشنبه دوم تیرماه دیدار تیم ملی والیبال كشورمان در برابر صربستان را قضاوت كند.
همچنین یوری موكری از كشور اسلواكی دیگر داور بازی های ایران در برابر صربستان است كه روز پنج شنبه 30 خردادماه از طریق فرودگاه امام خمینی وارد تهران خواهد شد.
فیلیپ وریك در یك دیدار ایران و صربستان به عنوان داور اول قضاوت خواهد داشت و در بازی دوم این دو تیم، عهده دار وظیفه داور دومی است.
سان جیان هو از كشور چین نیز به عنوان ناظر فدراسیون بین المللی والیبال (FIVB) نظارت بر دیدار دو تیم صربستان و ایران در لیگ جهانی را بر عهده دارد كه او نیز چهارشنبه 29 خردادماه وارد تهران می شود.
تیم ملی والیبال كشورمان روز جمعه 31 خردادماه و یكشنبه دوم تیرماه در سومین و چهارمین بازی خود در بیست و چهارمین دوره لیگ جهانی والیبال میزبان صربستان خواهد بود.

تمرینات توپی از دوشنبه، بدنسازی از یکشنبه

تمرینات توپی تیم ملی والیبال كشورمان از روز دوشنبه 27 خردادماه در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دور جدید تمرینات تیم ملی والیبال كشورمان پس از استراحت امروز شنبه، به صورت جدی آغاز می  شود كه تمرینات توپی در سالن 12 هزار نفری و تمرینات وزنه و بدنسازی در فدراسیون برگزار خواهد شد.
ملی پوشان والیبال كشورمان تمرینات خود را از عصر روز یكشنبه 26 خردادماه در سالن بدنسازی فدراسیون والیبال آغاز خواهند كرد و روز دوشنبه دو جلسه تمرین توپی صبح و عصر در سالن 12 هزار نفری آزادی خواهند داشت.
همچنین كاروان والیبال ایران از روز دوشنبه در هتل المپیك مستقر خواهد شد تا در شرایط كامل مسابقه قرار گیرد.
بر اساس برنامه تمرینی خولیو ولاسكو سرمربی تیم ملی والیبال، تمرینات توپی در دستور كار ملی پوشان قرار دارد تا كادر فنی بیشتر با نقاط ضعف احتمالی این تیم آگاه شوند.
سرپرست تیم ملی والیبال در خصوص برنامه های جدید تیم ملی والیبال گفت: در تمرینات جدید تیم ملی كار با وزنه سبك تر می شود و اولویت با تمرینات شبیه بازی و حفظ شرایط مسابقه خواهد بود. باید در مدت باقی مانده تا دیدار با صربستان سرعت بازیكنان افزایش یابد.
امیر خوش خبر در ادامه به تهیه فیلم بازی های روز گذشته لیگ جهانی اشاره كرد و گفت: بر اساس درخواست ولاسكو این فیلم ها تهیه و در اختیار كادر فنی و بازیكنان قرار خواهد گرفت تا آنالیز بهتری از حریفان به ویژه صربستان حریف این هفته ایران داشته باشیم.
وی با بیان اینكه تیم ملی پس انجام بازی دوم با صربستان بلافاصله عازم ایتالیا خواهد شد، گفت: باید آمادگی بازیكنان به گونه ای حفظ شود كه سفر، تمرینات و بازی های لیگ جهانی والیبال قدرت بدنی و چابکی آنان را كاهش ندهد.
تیم ملی والیبال كشورمان روز جمعه 31 خردادماه و یكشنبه دوم تیرماه در سومین و چهارمین بازی خود در بیست و چهارمین دوره لیگ جهانی والیبال میزبان صربستان خواهد بود.

روسیه طرفداران خود را شگفت زده کرد

تیم ملی والیبال روسیه در نخستین دیدار خود در برابر صربستان با پیروزی سه بر صفر، طرفداران خود را شگفت زده کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، نیکولای پائولوف و اسپیریندو الکسی از تیم میزبان (روسیه) به ترتیب با 16 و 14 امتیاز بالاترین امتیاز را کسب کردند در حالیکه برای تیم صربستان الکساندر آتاناسیوویچ با 14 امتیاز عنوان امتیازآورترین را به دست آورد.
روسیه هم اکنون با كسب سه پیروزی و 9 امتیاز در صدر گروه B جای دارد. صربستان هم با دو برد و یک باخت در جایگاه دوم این گروه قرار دارد.
شش هزار و 260 نفر بازی دو تیم روسیه و صربستان را تماشا كردند و قرار است این دو تیم امروز شنبه دومین مسابقه خود را  نیز برگزار کنند.
استانکوویچ كاپیتان تیم ملی والیبال صربستان در نشست خبری بعد از بازی با روسیه گفت: بازی امروز صربستان یكی از بدترین بازی ها در طول دو سال گذشته بود. روسیه خوب بازی کرد. اگر به همین منوال ادامه یابد امیدی به پیروزی نخواهیم داشت.
ماکاروف کاپیتان تیم روسیه نیز گفت: سرویس های خوبی را به نمایش گذاشتیم. تشویق تماشاگران نیز کمک شایانی به این پیروزی کرد. فکر میکنم علّت باخت صربستان خستگی راه بود، باید حواسمان به بازی دوم باشد.
ایگور کولاکوویچ، سرمربی صربستان نیز در این نشست خبری گفت: کنترل سرویس های روس ها سخت بود. در دریافت هایمان مشکل داشتیم و درصد خطاهایمان بالا رفت. اصلاً نمی توان گفت که پس از ست اول بازی ما بازی بود. فکر می کنم دلیل باخت ما ذهنی است.
آندری ورنکوف، سرمربی روسیه نیز افزود: بازی ما خوب بود اما نمی توانیم هنوز آسوده بنشینیم. صربستان رقیبی سرسخت است.

آرژانتین توان مقابله با برزیل را نداشت

ورزشگاه "پولیدپورتیو" شهر مندوزا جای سوزن انداختن نداشت، اما برزیل شکست ناپذیر تیم میزبان را در برابر چشمان پنج هزار و 500 هوادار به زانو درآورد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، برای اولین بار در تاریخ لیگ جهانی است که شهر مندوزا میزبان رقابت های لیگ جهانی است. جمعیّت حاضر در ورزشگاه تلاش کردند تا تیمشان را به سمت پیروزی سوق دهند، اما این برزیل بود که عاقبت با نتیجه سه بر صفر (20-25، 21-25، 15-25) تیم میزبان را ناکام کرد.
برزیل با سه پیروزی در صدرگروه A قرار دارد در حالیکه آرژانتین یک پیروزی و دو باخت را در کارنامه به ثبت رسانیده است.
سرمربی برزیل در پایان این بازی در نشست خبری افزود: با دورنمای قهرمانی در لیگ جهانی شرکت کرده ایم. دو پیروزی در برابر لهستان و یک پیروزی نیز تا بدین جای کار در برابر آرژانتین کسب کردیم. هر دو تیم جوان هستند و این بهترین فرصت برای رویارویی جوانان برای کسب تجارب بیشتر است.
برناردو رزنده خاطر نشان کرد: آرژانتین به عنوان تیم میزبان به فینال راه یافته، هدف ما هم این است که به فینال راه یابیم.
برونو رزنده کاپیتان برزیل نیز در این نشست خبری گفت: مثل بازی های قبل کار کردیم. سرویس ها و در کل بازی ما مثل همیشه خوب بود. آرژانتین با بدشانسی مواجه شد، چون حتّی نتوانست یک ست را هم از ما بگیرد.
لوسیانو دوسکو کاپیتان آرژانتین نیز گفت: قبل از هرچیز این پیروزی را به تیم برزیل تبریک می گویم. تمام مشکل امروز ما از سرویس ها بود. نه تنها با سرویس های خود مشکل داشتیم، بلکه سرویس برزیلی ها هم  برایمان مشکل ساز شد. این ها همه دست در دست هم داد تا نتوانیم توان تیمی خود را به نمایش بگذاریم. امیدواریم که فردا بتوانیم موفق شویم.
خاویر وبر سرمربی آرژانتین در پایان این نشست خبری افزود: خطاهای زیادی را مرتکب شدیم. باید در زمین قوی تر باشیم. دریافت های ما خوب نبود و عامل اصلی باخت ما نیز شد. در سطح برزیل بازی کردیم اما کارآمدی آنان بالاتر از ما بود.
دسته بندی : تیم ملی ,
 

سوتی خوشگل سایت fivb

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 01:34 ق.ظ - شنبه 25 خرداد 1392

سایت fivb معمولا برا هر  دوره المپیک ،جام جهانی یا لیگ جهانی پروفایل هر تیم رو آپدیت میکنه
اما........
تیم ما اولین دورس که اومده لیگ جهانی پس پروفایلی نداشته و باید براش درست میکردن ولی ببینید پروفایل، چه عکسی و چه اسم هایی داره.
دقیقا مال موقعیه که نادی کاپیتان بوده.پروفایل بازی هایی رو گذاشتن که سال پیش تو ژاپن بود!اسم نادی و معروف رو هم میتونید با یه رنگ دیگه ببینید:دسته بندی : تیم ملی ,
 

روسیه3-صربستان0

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 01:10 ق.ظ - شنبه 25 خرداد 1392

تیم ملی روسیه در اولین دیدار خود مقابل صربستان سه بر صفر به پیروزی رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته سوم لیگ جهانی والیبال با دیدار تیمهای ملی روسیه و صربستان از ساعت 18 امروز به وقت کالینینگراد آغاز شد و روس ها در میان تماشاگران خود در سه ست پیاپی صرب ها را قاطعانه شکست دادند.
در این دیدار تیم ملی روسیه ست های اول تا سوم را با نتایج 29  بر 27، 25 بر 14 و 25 بر 20 به سود خود به پایان رساندند تا با 9 امتیاز و بدون شکست همچنان در صدر جدول رده بندی گروه B بمانند.
در این دیدار نیکولای بازیکن شماره 7 روسیه با 16 امتیاز، امتیاز آورترین بازیکن مسابقه و الکساندر بازیکن شماره 14 صربستان با کسب 14 امیتاز بهترین بازیکن صربستان بود. 

معروف: دنبال مقصر باخت در روسیه نباید بود/ در مورد تیم ملی بی انصافی نشود+دبیر کمیته ساحلی فدراسیون والیبال: مقابل برترینهای جهان از پیش باخته نیستم / کم تجربگی مشکل عمده ساحلی بازان جوان است+عضو تیم ملی والیبال ساحلی بزرگسالان: درست نیست، پیشنهاد بازی با جوانان را من بدهم/ از هیچ کمکی به جوانان دریغ نمی کنم

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 12:54 ب.ظ - جمعه 24 خرداد 1392


کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان گفت: متاسفانه ما مسابقات لیگ جهانی را طبق قرعه با تیمی سخت و قدرتمند شروع کردیم.
سعید معروف در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: در شروع مسابقات لیگ جهانی متاسفانه ما به قوی ترین تیم حاضر در این پیکارها خوردیم و بازی بسیار سختی را انجام دادیم ولی به طور قطع در بازی های بعدی حضور موفقی خواهیم داشت.

کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان
در پاسخ به این سوال که تاثیر بازی تدارکاتی با تیم ملی بلغارستان چقدر بود گفت: اگر ما در این اردوهای تمرینی شرکت نمی کردیم با شرایط بسیار بدی در مسابقات لیگ جهانی شرکت می‌کردیم به طور کلی بازیهای تدارکاتی با بلغارستان تاثیر بسزایی روی رشد فنی ملی پوشان داشت در طول دیدار با روسیه هم اگر دو ست را خوب بازی کردیم و نتیجه یک ست را به نفع خود رقم زدیم حاصل بازی تدارکاتی در بلغارستان بود.

*20 بار دیگر به مصاف روسها برویم 19 بار می بازیم

کاپیتان تیم ملی والیبال در خصوص ضعف تیم در دریافت مقابل روسیه اظهار داشت: نباید از نظر فنی در این دیدارها به دنبال مقصر خاصی بوده تمامی بازیکنان و اعضای کادر فنی در مسابقات لیگ جهانی و بازی با روسیه برای کسب هر یک پوئن زحمت کشیدند.

معروف گفت: به طور کلی تفاوت والیبال ایران و روسیه زمین تا آسمان است سیستم والیبال انها نه تنها با ما بلکه با بسیاری از کشورهای قدرتمند در والیبال فرق می کند با توجه به این مسائل ما 20 بار دیگر هم به مصاف روس ها برویم نتیجه 19 بازی را واگذار می کردیم تمامی بازیکنان حتی ذخیرهها برای تمامی پوئن های کسب شده در این دو دیدار مقابل تیم ملی روسیه جنگیدند با توجه به این مساله نباید در خصوص عملکرد فنی تیم ملی بی انصافی کرد.

*رهبری تیم کار سختی نبود

معروف که در این مسابقات لیگ جهانی برای نخستین بار به عنوان کاپیتان رهبری تیم را برعهده گرفته بود در این خصوص اظهار داشت: والیبال یک ورزش گروهی است ولی در این دیدار ها تمامی ملی پوشان به وظایف خود آگاه بوده و همگی به دنبال یک هدف در یک جهت مشخص و واحد بودیم.

*2 ماه در اوج بودن کار سختی است

وی خاطرنشان کرد: شرایط حاکم بر مسابقات لیگ جهانی و دیگر پیکارهای جهانی بسیار متفاوت است به طوری که برای یک رویداد تیم 2 الی سه ماه تمرین کرده و یک هفته درگیر رقابت های مربوطه می شود ولی شرایط لیگ جهانی، همانند وضعیت مسابقات لیگ باشگاههای کشور است و بازیکن باید حداکثر 2 ماه خود را در حالت اوج آمادگی حفظ کند که این مساله کار بسیار سختی است.

وی تصریح کرد: تعداد سفرهای لیگ جهانی بسیار زیاد و مسافتها طولانی است به طور مثال تیم باید پس از بازی با کوبا به روسیه رفته سپس در تهران حاضر شود.
با توجه به این تفاسیر ملی پوشان ایرانی هم می‌توانند امادگی خود را در شرایط سخت حاکم بر مسابقات لیگ جهانی حفظ کنیم.

*انتظار کسب نتیجه منطقی نیست

کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان در ادامه اظهار داشت: ما برای راهیابی به مسابقات لیگ جهانی چهار سال زحمت کشیدیم حال نباید در سالهای اول و دوم حضورمان در این پیکارها دنبال مقام باشیم این توقع به هیچ عنوان منطقی نیست ما به طور قطع می توانیم در سنوات آینده جایگاهمان را در لیگ جهانی ارتقا دهیم.

*بهره برداری از روس ها به طرز فکر منوط می شود

پاسور تیم ملی والیبال در ادامه خاطرنشان کرد: بازی با روسیه برای ما بسیار آموزنده بود بهره برداریهای فنی از این دو دیدار برای هر بازیکن بستگی به طرز فکر آنها دارد به طوری که هر کسی نکات خاصی را از این دیدار برداشت کرد.

*در هیچ پوئنی ناامید بازی نکردیم

معروف خاطرنشان کرد: مهمترین نکته در این دوره از مسابقات این بود که بازیکنان تیم ملی والیبال ایران در هیچ پوئنی ناامید بازی نمی کردند به هیچ عنوان مقابل روسیه با وجود آنکه می‌دانستیم نتیجه را واگذار می کنیم ولی دست و پا بسته نبودیم.

تیم ملی والیبال ساحلی کشورمان در رده سنی جوانان خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان آماده می کند.
نادر انصاری دبیر کمیته ساحلی فدراسیون والیبال در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: سطح کیفی مسابقات جهانی والیبال ساحلی در رده ی سنی جوانان بسیار بالاست. چون تمامی ساحلی بازان شرکت کننده در تورهای بین المللی که جزو بازیکنان صاحب نام هم هستند به کرواسی می آیند.

وی تصریح کرد: من در سال 2008 میلادی در مسابقات دانشجویان جهان که در هامبورگ برگزار شد به عنوان داور در مسابقات جهانی والیبال ساحلی دانشجویان حضور داشتم، سطح این بازیهای بسیار حرفه ای است.

وی تصریح کرد: والیبال ساحلی جهان هم اکنون از نظر فنی از آسیا هم فراتر رفته است و تنها مشکل ما در این مسابقات کم تجربگی ملی پوشان است اگر بتوانند ساحلی بازان جوان ایران در این دوره از مسابقات در جمع شش الی هفت تیم برتر شرکت کننده قرار بگیرند می توان گفت که نتیجه خوبی به دست آورده اند.

وی در خصوص انجام مسابقه تدارکاتی خارجی اظهار داشت: برای ارتقا سطح آمادگی ملی پوشان و آنالیز عملکرد آنها اقدام به برگزاری بازی تدارکاتی با تیمهای آماده داخلی کردیم. برای انجام دیدارهای دوستانه خارجی فرصت کافی به منظور رایزنی و انجام هماهنگی های لازم در اختیار نداشتیم. به خاطر این مسئله تنها مشکل ما کم تجربگی است.

دبیر کمیته ساحلی فدراسیون والیبال افزود: با وجود کم تجربگی ولی جوانان ساحلی باز ایرانی در مقابل برترین های جهان از پیش باخته نیستند و به طور قطع حریفان برای گرفتن حتی یک پوئن باید خود را به سختی بیاندازند.

یکی از اهداف تشکیل اردوی تدارکاتی و تمرینی تیم ملی والیبال ساحلی جوانان کشورمان در بندر ترکمن بازی تدارکاتی با تیم ملی بزرگسالان است. آق محمد سلاق در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: من هیچ اطلاعی از انجام بازی تدارکاتی با تیم ملی جوانان ندارم، هیچ کسی در این خصوص به من خبر نداد.

عضو تیم ملی والیبال ساحلی بزرگسالان کشورمان تصریح کرد: حدود سه روز گذشته طی تماسی که "حمید موحدی" یکی از اعضای کمیته ساحلی با من داشت وی از من سؤال کرد که آیا آماده انجام مسابقه با تیم ملی جوانان هستم؟ من هم پاسخ مثبت دادم، اما پس از آن خبری نشد.

وی خاطر نشان کرد: خبر دارم که ساحل بازان جوان تمریناتشان را در بندر ترکمن دنبال می کنند اما درست نیست که من به آنها  پیشنهاد انجام بازی دوستانه بدهم.

سلاق گفت: من به عنوان یکی از بازکنان پیشکسوت با تمامی بازیکنان عضو تیم ملی جوانان دوست هستم به طوری که اکثر آنها به نوعی شاگردان من هستند و هیچ مشکلی با انجام دیدار دوستانه با آنها ندارم.

عضو تیم ملی والیبال ساحلی بزرگسالان گفت: هر کمکی که از دستم بر آید، برای تیم جوانان انجام می دهم. به طور مثال در زمان تعطیلی اردوهای تمرینی با آنها در بندر ترکمن بازی می کنم و نکات فنی به تک تک آنها گوشزد می کنم.

گفتنی است: تیم ملی والیبال ساحلی جوانان کشورمان خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان که در کشور کرواسی برگزار می شود، آماده می کند
دسته بندی : تیم ملی ,
 

فروش اینترنتی بلیت ایران و صربستان

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 03:38 ب.ظ - پنجشنبه 23 خرداد 1392

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران، فروش اینترنتی بلیت دو دیدار تیم ملی والیبال کشورمان در برابر صربستان قهرمان اروپا از روز شنبه 25 خردادماه آغاز می شود.

مدیر کمیته انفورماتیک فدراسیون والیبال ضمن تایید این موضوع گفت: تعداد هشت هزار بلیت برای هر بازی ایران و صربستان جهت فروش در نظر گرفته شده است که اکثر این بلیت ها از طریق اینترنت به علاقمندان فروخته خواهد شد.

مرتضی افجه ای با بیان اینکه برای افرادی که دسترسی به اینترنت ندارند، تعدادی اندک بلیت قابل فروش در روز برگزاری مسابقه در سالن 12 هزار نفری در نظر گرفته شده است، خاطر نشان کرد: نرخ تمامی بلیت های این بازی 50 هزار ریال تعیین شده است. هر چند بلیت هر قسمت سالن مشخص است، اما بلیت بازی های اول و دوم لیگ جهانی والیبال در ایران، از نظر جایگاه قرار گرفتن تماشاگران فرق قیمت ندارد.

وی به بازی های تیم ملی والیبال کشورمان با آلمان در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران اشاره کرد و گفت: در نظر داریم برای بازی ایران و آلمان بلیت با نرخ های متفاوت برای قسمت های (بلاک) مختلف در نظر بگیریم.

مدیر کمیته انفورماتیک فدراسیون والیبال در باره بلیت های در نظر گرفته شده برای تیم مهمان (صربستان) گفت: بر اساس دستورالعمل فدراسیون بین المللی والیبال (FIVB)  تیم های مهمان در بازی های لیگ جهانی تا 15 روز مانده به بازی فرصت ارسال درخواست کتبی برای دریافت بلیت دارند. تا کنون از سوی فدراسیون والیبال صربستان درخواستی برای این موضوع نداشته ایم، اما در برنامه ریزی های فدراسیون تعدادی بلیت در سالن و جایگاه ویژه برای مهمانان احتمالی تیم صربستان در نظر گرفته ایم.

تیم ملی والیبال کشورمان در چارچوب مسابقات مقدماتی لیگ جهانی روز های 31 خردادماه و دوم تیرماه در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران میزبان صربستان است.


دسته بندی : تیم ملی ,
 

تمرینات تیم ملی والیبال آغاز شد

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 08:03 ب.ظ - چهارشنبه 22 خرداد 1392

تیم ملی والیبال کشورمان پس از بازگشت از روسیه تمرینات آماده سازی خود از امروز چهارشنبه برای بازی با صربستان آغاز کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال تمرینات خود را با حضور تمامی ملی پوشان در دو گروه زیر نظر کادر فنی آغاز کرد.
بر این اساس، تمرینات تیم ملی الف از ساعت 11 امروز چهارشنبه در سالن والیبال فدراسیون آغاز شد و به مدت دو ساعت نیز ادامه داشت و پیش از آن تیم ملی ب نیز زیر نظر حسین معدنی تمرین کرد.
خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان که قرار بود بامداد امروز چهارشنبه از طریق فرودگاه امام خمینی (ره)  وارد تهران شود، به علت تغییربرنامه پروازی امشب وارد تهران خواهد شد که بدین ترتیب تمرینات امروز زیر نظر سیچلو برگزار می شود .

در ابتدای تمرین امروز سیچلو دقایقی به صحبت با بازیکنان پرداخت و از اهداف و برنامه تمرینات، نقاط ضعف و قوت تیم در بازی های گذشته نکاتی را گوشزد کرد.

لازم به ذکر است تمرینات تیم ملی از فردا با حضور ولاسکو برگزار خواهد شد.

این تمرینات مثل همیشه به صورت سه روز تمرین و یک روز استراحت خواهد بود تا تیم ملی به شرایط مطلوب برای بازی با صربستان برسد.
تیم ملی والیبال کشورمان روزهای سی و یکم خرداد و دوم تیرماه در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران در چارچوب رقابت های گروه دوم لیگ جهانی به مصاف صربستان می رود.


لیگ 24، جدال حساس صربستان و روسیه

تیم های ملی والیبال روسیه و صربستان که در گروه دوم لیگ جهانی والیبال با ایران همگروه هستند، روزهای جمعه و شنبه 24 و 25 خردادماه در کالینینگراد روسیه به مصاف یکدیگر می روند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال روسیه قهرمان المپیک که در حال حاضر با شش امتیاز صدرنشین گروه دوم بیست و چهارمین دوره لیگ جهانی است، در خانه خود میزبان صربستان است.
این دیدارها از آن جهت برای ملی پوشان کشورمان اهمیت دارد که نخست حریف هفته آینده تیم ملی والیبال ایران در صورت شکست در برابر روسیه از نظر روحیه با بحران روبرو خواهد شد.
از سوی دیگر اگر فیلم این بازی به دست کادر فنی تیم ملی والیبال ایران برسد، با توجه به بازی ملی پوشان ایران با روسیه و شناخت از این تیم، می توان با نقاط ضعف و قوت صربستان به خوبی آشنا شد و برای مبارزه با این تیم در شرایط مطلوبی قرار گرفت.
همچنین تیم های کوبا و ایتالیا دیگر تیم های گروه دوم این رقابت ها، روز های 24 و 25 خرداد در تورنیو ایتالیا به مصاف هم می روند.
برنامه کامل دیدارهای لیگ جهانی در هفته سوم به قرار زیر است:

جمعه 24 خردادماه:
گروه اول:آرژانتین – برزیل، ایالات متحده – فرانسه
گروه دوم: روسیه – صربستان ، ایتالیا - کوبا
گروه سوم: کانادا – کره جنوبی،

شنبه 25 خردادماه:
گروه اول: ایالات متحده - فرانسه
گروه دوم:روسیه – صربستان،
گروه سوم: ژاپن – فنلاند، کانادا – کره جنوبی

یکشنبه 26 خردادماه:
گروه اول: آرژانتین - برزیل
گروه دوم: ایتالیا – کوبا
گروه سوم: ژاپن – فنلاند

تیم ملی والیبال کشورمان در هفته چهارم این رقابت ها روزهای 31 خردادماه و دوم تیرماه در سالن 12 هزار نفری آزادی میزبان صربستان خواهد بود.
دسته بندی : تیم ملی ,
 

تغییر مجدد در بازی ایران و صربستان

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 05:19 ب.ظ - سه شنبه 21 خرداد 1392

فدراسیون بین المللی والیبال برنامه جدید دو بازی تیم های ملی والیبال ایران و صربستان در چارچوب لیگ جهانی را اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، بر اساس نامه FIVB تیم ملی والیبال ایران در روزهای سی و یکم خرداد و دوم تیرماه میزبان صربستان در سالن 12 هزارنفری مجموعه ورزشی آزادی تهران است.
تیم ملی والیبال کشورمان در گروه دوم لیگ جهانی والیبال با تیم های روسیه، صربستان، کوبا، آلمان و ایتالیا همگروه است که تا کنون دو بازی با روسیه در لینینگراد انجام داده است و زمان برگزاری سایر هشت بازی دیگر ایران به قرار زیر است:
سی و یکم خرداد ماه، تهران ، ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی: ایران- صربستان
دوم تیرماه، تهران ، ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی: ایران- صربستان
هفتم تیر ساعت 20:30، شهر مودنا، ورزشگاه پالاکاسا مودنا : ایتالیا – ایران
هشتم تیر ساعت 18، شهر ساساری، ورزشگاه پالاسرادیمیگنی : ایتالیا – ایران
14 تیر ساعت 20:40، شهر هاوانا، ورزشگاه سیدواد دپورتیوا: کوبا – ایران
15 تیر ساعت 20:40، شهر هاوانا، ورزشگاه سیدواد دپورتیوا: کوبا – ایران
21 تیرماه، شهر تهران، ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی : ایران – آلمان
22 تیرماه، شهر تهران، ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی : ایران – آلماندسته بندی : تیم ملی ,
 

آغاز مجدد تمرینات تیم ملی از 4 شنبه

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 05:17 ب.ظ - سه شنبه 21 خرداد 1392

تیم ملی والیبال کشورمان پس از بازگشت از روسیه تمرینات خود برای بازی با صربستان از فردا چهارشنبه آغاز می کند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال بامداد چهارشنبه (ساعت یک و نیم بامداد) از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد تهران می شود.
بر اساس اعلام امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی، تمرینات این تیم از ساعت 11 روز چهارشنبه برای سومین و چهارمین بازی لیگ جهانی با تیم صربستان آغاز خواهد شد.
لازم به ذکر است تیم ملی والیبال کشورمان روزهای اول و دوم تیرماه در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران در چارچوب رقابت های گروه دوم لیگ جهانی به مصاف صربستان می رود. دسته بندی : تیم ملی ,
 

بهترین های هفته دوم لیگ جهانی

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 05:15 ب.ظ - سه شنبه 21 خرداد 1392

روسیه و صربستان بدون پذیرش شکست هر دو بازی خود را با پیروزی پشت سر گذاشتند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، فهرست برترین های لیگ جهانی والیبال در پایان هفته دوم به قرار زیر است:
امتیازآورترین ها:
ویتز کویسترا در بازی هلند – کانادا (31 می)
والدیر سوکوئیرا در بازی پرتغال – فنلاند (1 ژوئن)
مایکو اویوانن در بازی فنلاند – پرتغال (1 ژوئن)
گاوین شمیت در بازی کانادا – هلند (31 می)
 
بهترین حرکات دفاعی:
پارک سنگا در بازی کره – ژاپن  (1 ژوئن)
سیّد موسوی در بازی ایران – روسیه ( 8 ژوئن)
آدام سیماک در بازی کانادا – پرتغال ( 8 ژوئن)
خوآ خوزه در بازی پرتغال – کانادا ( 8 ژوئن)
جورجی براتوو در بازی بلغارستان – فرانسه (7 ژوئن)
مایکو اویوانن در بازی فنلاند – پرتغال (1 ژوئن)
آدام سیماک در بازی  کانادا – پرتغال (1 ژوئن)
 
بهترین حرکات دفاعی تیمی
برزیل و پرتغال (7 ژوئن)
کره و ژاپن (1 ژوئن)
فنلاند و کره (8 ژوئن)
 
بهترین سرویس زن
الکساندر فریرا در بازی پرتغال – فنلاند (1 ژوئن)
اروین نگاپت در بازی فرانسه – بلغارستان (7 ژوئن)
بهترین سرویس تیمی:
آمریکا و آرژانتین (8 ژوئن)
فرانسه و پرتغال (7 ژوئن)
پرتغال و فنلاند (1 ژوئن)
 
امتیازآورترین بر حسب دور
دور اول: ویتز کویسترا از هلندو 28  (در برابر کانادا)
دور دوم: ایوان استانوف از بلغارستان و 26 (در برابر فرانسه)
 
امتیازآورترین بازی ها
دور اول: فنلاند – پرتغال: 3-1 (23-25، 25-23، 25-23، 23-25، 15-12) – 219 امتیاز
دور دوم: فرانسه – بلغارستان: 3-2 (21-25، 25-14، 25-21، 22-25، 11-15) – 204 امتیاز 

ایران 1-روسیه3

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 09:56 ق.ظ - یکشنبه 19 خرداد 1392

        دانلود ست اول            دانلود ست دوم                  دانلود ست سوم                     دانلود ست چهارم

کالینینگراد روسیه – لیگ جهانی والیبال
خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان در نشست خبری پس از این دومین مسابقه ایران و روسیه  گفت: امروز ما بهتر از دیروز بازی کردیم. در کل به اشتباهات خود باختیم. اشتباه های ما بیشتر روسیه بود. بالاخره تیم ایران تیمی جوان است و اولین سال حضور خود را در لیگ جهانی تجربه می کند. روسها تجربه خوبی در مسابقات بزرگی چون لیگ جهانی دارند. با این اوصاف بازیکنانم عملکرد بهتری نسبت به دیروز داشتند ولی باید بیشتر تمرین و کار کنیم تا بتوانیم درصد اشتباهات خود را کاهش دهیم.
وی افزود: ما با پیروزی در ست سوم نشان دادیم که در آینده می توانیم برابر روسیه پیروز شویم. سعی خواهیم کرد در تمرینات بر روی این مورد بیشتر کار کنیم تا بتوانیم در بازی های آینده عملکرد بهتری داشته باشیم.

روسیه – ایران بازی دوم عکس 1 1 روسیه – ایران بازی دوم عکس 1 2
روسیه – ایران بازی دوم عکس 1 3 روسیه – ایران بازی دوم عکس 1 4
روسیه – ایران بازی دوم عکس 1 5 روسیه – ایران بازی دوم عکس 1 6
روسیه – ایران بازی دوم عکس 1 7 روسیه – ایران بازی دوم عکس 1 8
روسیه – ایران بازی دوم عکس 1 9 روسیه – ایران بازی دوم عکس 1 10
روسیه – ایران بازی دوم عکس 1 11 روسیه – ایران بازی دوم عکس 1 12
روسیه – ایران بازی دوم عکس 1 13 روسیه – ایران بازی دوم عکس 1 14
روسیه – ایران بازی دوم عکس 1 15 روسیه – ایران بازی دوم عکس 1 16
روسیه – ایران بازی دوم عکس 1 17 روسیه – ایران بازی دوم عکس 1 18
روسیه – ایران بازی دوم عکس 1 19


روسیه – ایران بازی دوم عکس 2 1 روسیه – ایران بازی دوم عکس 2 2
روسیه – ایران بازی دوم عکس 2 3 روسیه – ایران بازی دوم عکس 2 4
روسیه – ایران بازی دوم عکس 2 5 روسیه – ایران بازی دوم عکس 2 6
روسیه – ایران بازی دوم عکس 2 7 روسیه – ایران بازی دوم عکس 2 8
روسیه – ایران بازی دوم عکس 2 9 روسیه – ایران بازی دوم عکس 2 10
روسیه – ایران بازی دوم عکس 2 11 روسیه – ایران بازی دوم عکس 2 12
روسیه – ایران بازی دوم عکس 2 13 روسیه – ایران بازی دوم عکس 2 14
دسته بندی : تیم ملی , دانلود ,
 

ایران 0-روسیه 3

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 01:01 ب.ظ - شنبه 18 خرداد 1392

            دانلود ست اول              دانلود ست دوم          دانلود ست سوم


• بیش از نیمی از ظرفیت سالن یانتارنی در بازی نخست ایران با روسیه خالی بود . علی رغم این موضوع کالینگرادی ها با استفاده از یک شومن بزرگ و بلندگوی ورزشگاه و انواع و اقسام شیپور تماشاگران را برای تحت فشار گذاشتن تیم ایران تهیج می کردند .

• استفاده از ویدئو برای برخی از توپهای مشکوت به اوت هم از نکات تازه قوانین داوری است که در لیگ جهانی این دوره به اجراء در آمده است . بر اساس این قانون به جز برخورد توپ به سر دفاع در مورد توپهای مشکوک به خارج رفته در پی اعتراض مربیان بازی همانند رقابت های کشتی از سوی داوران قطع و پس از بازبینی دقیق فیلم اعلام نظر می شود . هر مربی در هر ست می تواند دوبار اقدام به اعتراض کند که در صورت درست بودن ، دو نوبت اعتراض آنها نیز تا پایان همان ست پا بر جا خواهد بود . این قانون برای هر ست از بازی در نظر گرفته شده که در دومورد اعتراض روس ها و یکباراعتراض ایران داوران در هر سه مورد بسود میزبان رای دادند .

• تنها تغییر روس ها در بازی با ایران نسبت به دو بازی تدارکاتی با برزیل به خدمت گرفتن موزرسکی بود که حضورش ضریب دفاع و حمله روس ها را به نحو چشمگیری افزایش داده بود .


• پیش بینی امیر غفور درست از آب در آمد . بازیکن کاشانی تیم ملی صبح قبل از بازی در جمع همبازیانش به شوخی یا جدی گفته بود که همواره در روز تولدش که تیم ملی بازی دارد می بازد و این اتفاق درست در روز تولدش افتاد و تیم ملی بازی نخست خود را به روسیه واگذار کرد .


کالینینگراد روسیه – لیگ جهانی والیبال
سعید معروف پاسور اول تیم ملی والیبال کشورمان در خصوص بازی اول ایران و روسیه گفت: قبل از هرچیز نباید فراموش کنیم که ما مقابل قهرمان المپیک به میدان رفتیم. آغاز خیلی خوبی داشتیم. در ست های اول و دوم تا امتیاز 20 جلو بودیم ولی در پایان بازی را واگذار کردیم. اتفاقاتی افتاد که غیر قابل پیش بینی بود. ما با اشتباهات فردی ست اول و دوم را واگذار کردیم.
وی افزود: ما می دانستیم اگر بخواهیم روسیه ببریم باید 4 امتیاز بالا تر باشیم که در نهایت بتوانیم بازی را به سود خود به پایان رسانیم. اگر آن دو ست را به دلیل بی تجربگی از دست نمی دادیم یا حداقل ست دوم را از آن خود می کردیم، مطمئن هستم بازی برمیگشت و برنده بازی می شدیم.
کاپیتان تیم ملی کشورمان در خصوص ویدئو چکینگ گفت: این سیستم برای اولین بار است که در مسابقات والیبال اجرا می شود. البته به نظر من سیستم خوبی هست ولی متاسفانه در این بازی فقط به ضرر ما نتیجه داد.
معروف ادامه داد: به هر حال ما سعی خود را کردیم و نباید فراموش کنیم که در خانه روسیه به مصاف او رفتیم و آنها با داشتن شرایط میزبانی به ما مسلط شدند.
ولی مطمئن هستم فردا بازی بهتری از خود به نمایش می گذاریم، اگر چه روس ها هم بهتر می شوند.

روسیه – ایران بازی اول عکس 3 1 روسیه – ایران بازی اول عکس 3 2
روسیه – ایران بازی اول عکس 3 3 روسیه – ایران بازی اول عکس 3 4
روسیه – ایران بازی اول عکس 3 5 روسیه – ایران بازی اول عکس 3 6
روسیه – ایران بازی اول عکس 3 7 روسیه – ایران بازی اول عکس 3 8
روسیه – ایران بازی اول عکس 3 9 روسیه – ایران بازی اول عکس 3 10
روسیه – ایران بازی اول عکس 3 11 روسیه – ایران بازی اول عکس 3 12
روسیه – ایران بازی اول عکس 3 13 روسیه – ایران بازی اول عکس 3 14


روسیه – ایران بازی اول عکس 2 1 روسیه – ایران بازی اول عکس 2 2
روسیه – ایران بازی اول عکس 2 3 روسیه – ایران بازی اول عکس 2 4
روسیه – ایران بازی اول عکس 2 5 روسیه – ایران بازی اول عکس 2 6
روسیه – ایران بازی اول عکس 2 7 روسیه – ایران بازی اول عکس 2 8
روسیه – ایران بازی اول عکس 2 9 روسیه – ایران بازی اول عکس 2 10
روسیه – ایران بازی اول عکس 2 11 روسیه – ایران بازی اول عکس 2 12
روسیه – ایران بازی اول عکس 2 13 روسیه – ایران بازی اول عکس 2 14
روسیه – ایران بازی اول عکس 2 15 روسیه – ایران بازی اول عکس 2 16دسته بندی : دانلود , تیم ملی ,
 

جلسه پریویری اینکواری تیم ایران در پیش از بازی با روسیه

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 09:09 ب.ظ - پنجشنبه 16 خرداد 1392

ترکیب ایران و روسیه اعلام شد

کالینینگراد روسیه – لیگ جهانی والیبال
درست چند ساعت مانده به آغاز اولین مسابقه لیگ جهانی در گروه دوم این رقابت ها ترکیب 12 نفره تیم ملی روسیه اعلام شد که به قرار زیر است:
شماره 1: آنتی پی کین (پاسور)
شماره2: مارکارف (پاسور)
شماره6: سیوژلز (دریافت کننده)
شماره 7: پاولوف(پشت خط زن)
شماره9: اسپیریدونو(دریافت کننده)
شماره 11: آش چو(سرعتی)
شماره 13: موزیریسکی (سرعتی)
شماره 14: ول ویچ (سرعتی)
شماره 15: ایلینیخ (دریافت کننده)
شماره 16: وربف (لیبرو)
شماره 19: ژیگالوف (پشت خط زن)
شماره20: ارماکوف (لیبرو)

لازم به ذکر است ترکیب 12 نفره تیم ملی ایران نیز به قرار زیر است:
شماره 1: شهرام محمودی (پشت خط زن)
شماره 2: عادل غلامی (سرعتی)
شماره 4: سعید معروف(پاسور)
شماره 5: فرهاد قائمی (دریافت کننده)
شماره 6: محمد موسوی عراقی (سرعتی)
شماره 7: حمزه زرینی (دریافت کننده)
شماره 8 : فرهاد ظریف (لیبرو)
شماره 10: امیر غفور (پشت خط زن)
شماره 12: پوریا فیاضی (دریافت کننده)
شماره 13: مهدی مهدوی (پاسور)
شماره 14: آرش کشاورزی (دریافت کننده)
شماره 16: آرمین تشکری (سرعتی)
لازم به ذکر است تیم ایران و روسیه روز های 17 و 18 خرداد ماه ساعت 19:30 به وقت تهران در شهر کالینینگراد روسیه به مصاف هم خواهند رفت.

کالینینگراد روسیه – لیگ جهانی والیبال

بر اساس آمار اعلام شده از سوی مسئولان برگزاری مسابقات لیگ جهانی در روسیه، تیم ایران با میانگین سنی 26 سال جوان تر از روسیه ای است که با میانگین 27.8 سال در این رقابت ها حاضر شده است.
میانگین قدی روس ها 199 سانتیمتر است و ایران میانگین قدی 194 سانتیمتر دارد.
روسیه با دولیبرو در این مسابقات حاضر می شود ولی ایران با فرهاد ظریف تک لیبروی خود پا به این رقابت ها گذاشته است.
سه بازیکن روسیه سابقه حضور در رقابت های المپیک را دارند ولی بازیکن ایران هنوز تجربه حضور در این میدان را کسب نکرده اند.
همچنین مهدی مهدوی با 193 بازی ملی بیشترین مسابقه را برای تیم ایران انجام داده است ولی وربوف لیبروی تیم ملی روسیه با 167 بازی ملی باسابقه ترین بازیکن روس ها به شمار می آید.

کالینینگراد؛ یک روز قبل از اولین حضور

کالینینگراد روسیه – لیگ جهانی والیبال
در حالی عصر فردا جمعه ساعت 19:30 بوقت تهران نخستین رویارویی ایران و روسیه در لیگ جهانی 24 در سالن یانتارنی با گنجایش 7 هزار نفر تماشاگر برگزار خواهد شد که هنوز ترکیب تیم روسیه در این بازی برای ما و کادرفنی تیم ملی مشخص نیست.
روس ها که عنوان قهرمانی المپیک لندن را به یدک می کشند با تیم ایران که اولین حضور خود را در لیگ جهانی تجربه می کنند، در زیر یک سقف و در هتل رادیسون بسر می برند، معلوم نیست با همان ترکیب دو بازی دوستانه با برزیل قدم به میدان مسابقه با ایران خواهند گذاشت و یا با توجه به حضور تمامی بازیکنان سرشناسانشان از جمله موزرسکی و میخائلوف در اردوی تیم با ترکیب المپیک و یا ترکیب جدید گام به بازی می گذارند.
در حالی که تا قبل از حضور در کالینینگراد، تلاش کادرفنی و آنالیزور تیم ملی در یکی دو روز گذشته آنالیز بازی تک تک بازیکنان روسیه در بازی دوستانه با برزیل و آشنایی هر چه بیشتر بازیکنان با خصوصیات و ویژگی های آنان بوده در محل برگزاری مسابقه با در نظر گرفتن احتمال بازی کردن بازیکنان غایب با برزیل آنالیز آنها هم در دستور کار قرار گرفته است.


جلسه پریمیری اینکواری تیم ایران در کالینینگراد عکس 1 جلسه پریمیری اینکواری تیم ایران در کالینینگراد عکس 2
جلسه پریمیری اینکواری تیم ایران در کالینینگراد عکس 3 جلسه پریمیری اینکواری تیم ایران در کالینینگراد عکس 4
جلسه پریمیری اینکواری تیم ایران در کالینینگراد عکس 5 جلسه پریمیری اینکواری تیم ایران در کالینینگراد عکس 6
جلسه پریمیری اینکواری تیم ایران در کالینینگراد عکس 7 جلسه پریمیری اینکواری تیم ایران در کالینینگراد عکس 8
جلسه پریمیری اینکواری تیم ایران در کالینینگراد عکس 9 جلسه پریمیری اینکواری تیم ایران در کالینینگراد عکس 10
جلسه پریمیری اینکواری تیم ایران در کالینینگراد عکس 11 جلسه پریمیری اینکواری تیم ایران در کالینینگراد عکس 12
جلسه پریمیری اینکواری تیم ایران در کالینینگراد عکس 13 جلسه پریمیری اینکواری تیم ایران در کالینینگراد عکس 14
جلسه پریمیری اینکواری تیم ایران در کالینینگراد عکس 15 جلسه پریمیری اینکواری تیم ایران در کالینینگراد عکس 16
جلسه پریمیری اینکواری تیم ایران در کالینینگراد عکس 17دسته بندی : تیم ملی ,
 

آخرین مطالب

» یک دو سه ( شنبه 14 تیر 1399 )
» ایران 0 ایتالیا 3 ( یکشنبه 13 خرداد 1397 )
» آرژانتین ایران ( شنبه 12 خرداد 1397 )
» ایران 1 ژاپن 3 ( یکشنبه 6 خرداد 1397 )
» ایران 3استرالیا 0 ( شنبه 5 خرداد 1397 )
 
صفحات سایت: [ 1 ] [ 2 ]
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات