قهرمانان مدعی بی ادعا

خیــــــــــــــــــلی..............

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 03:58 ب.ظ - شنبه 21 دی 1392

یه چند وقتیه کنسی مید هامو تو اینستاگرام به اسم بعضی ها پیدا میکنم...............
همینه دیگه....جنبه 0
از این به بعد ادرس رو وسط عکس میزنم


برچسب ها : کاپیت , پدر نمونه , پدر کوچک , سوباسا ,
دسته بندی : تیم ملی , تیم ملی نوجوانان , لیگ برتر , photo archive , والیبال ساحلی , تیم ملی بانوان , تیم ملی جوانان , بیوگرافی , والیبال بانوان , روشنگری , دانلود ,
 

مهتاب کرامتی: سال آینده از راهی که تا به امروز آمده‌ایم، خوشحال خواهیم بود

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 10:04 ق.ظ - چهارشنبه 4 دی 1392

به گزارش خبرگزاری فارس، مهتاب کرامتی، بازیگر سینمای ایران به عنوان سفیر حسن نیت صندوق کودکان سازمان ملل (یونیسف)  در جلسه امضای تفاهم نامه مشارکت سه جانبه فدراسیون والیبال، یونیسف و وزارت بهداشت حضور داشت.

وی با ابراز خوشحالی از این اقدام انسان دوستانه فدراسیون والیبال گفت: اگر جامعه ورزشی با پیام‌هایی که می‌تواند از نظر اجتماعی مفید باشد، همراه شود بسیار مهم است.

وی تاکید کرد: فدراسیون والیبال اولین فدراسیون ورزشی در ایران است که رسماً به این حرکت اجتماعی برای ایجاد سلامت در جامعه پیوسته است. یقیناً سال آینده از راهی که تا به امروز آمده ایم، در زمینه مبارزه با ایدز خوشحال خواهیم بود.
دسته بندی : تیم ملی ,
 

نماینده یونیسف: والیبال وسیله‌ای برای تغییر زندگی هزاران جوان است

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 10:03 ق.ظ - چهارشنبه 4 دی 1392

رئیس دفتر تهران صندوق کودکان سازمان ملل گفت: والیبال یک سرگرمی نیست بلکه وسیله‌ای است که می‌تواند زندگی هزاران نوجوانان و جوان را تغییر دهد.

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد المنیر صفی الدین در نشست امضای تفاهنامه همکاری با فدراسیون والیبال برای اطلاع‌رسانی به نوجوانان، جوانان و خانواده‌های آنان در باره بیماران HIV افزود: در اکثر کشورهای جهان جوانان و نوجوانان اطلاعات دقیقی درباره این بیماری ندارند بنابراین همکاری با فدراسیون‌های ورزشی می‌تواند برای اطلاع‌رسانی به آنان موثر باشد.

وی با تاکید بر اینکه از رئیس فدراسیون والیبال برای مهیا کردن این همکاری تشکر و قدردانی می‌کنم، افزود: یونیسف و وزارت بهداشت همکاری 60 ساله دارند و دستاوردهای زیادی نیز در این زمینه داشته‌اند، اما امروز شریکی جدیدی برای اطلاع‌رسانی درباره این بیماری اضافه شده است.

رئیس دفتر تهران صندوق کودکان سازمان ملل تصریح کرد: ورزش و به خصوص والیبال یک سرگرمی نیست بلکه وسیله‌ای است که می‌تواند زندگی هزاران نوجوانان و جوان را تغییر دهد. مشارکت امروز ما برای اطلاع‌رسانی صحیح به آنان برای پیشگیری از این بیماری است.

وی تاکید کرد: خیلی خوشحال هستم که والیبالیست‌های ایران تبدیل به آموزشگران برای مقابله با بیماری ایدز می‌شوند.
دسته بندی : تیم ملی ,
 

داورزنی: فدراسیون والیبال علاقه زیادی به افزایش بهداشت عمومی دارد

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 10:01 ق.ظ - چهارشنبه 4 دی 1392

رئیس فدراسیون والیبال گفت: پیام‌های غیر محسوس ورزشکاران و ملی‌پوشان این فدراسیون درباره راه‌های مبارزه با ایدز می‌تواند در افزایش بهداشت عمومی جامعه کمک کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، رئیس فدراسیون والیبال در جلسه امضای تفاهم نامه مشارکت سه جانبه این فدراسیون، یونیسف و وزارت بهداشت گفت: آموزش می‌تواند کمک زیادی به کنترل این بیماری در جهان داشته باشد و اگر بتوانیم رفتارهای فردی را با آموزش کنترل کنیم، رفتارهای اجتماعی نیز کنترل خواهد شد.

داورزنی تصریح کرد: فدراسیون والیبال علاقه زیادی به افزایش بهداشت عمومی جامعه دارد و پیام‌های غیر محسوس ورزشکاران و ملی‌پوشان این فدراسیون درباره راه‌های مبارزه با این بیماری می‌تواند در افزایش بهداشت عمومی جامعه کمک کند.

وی تاکید کرد: لیگ جهانی والیبال با بیش از 40 میلیون مخاطب یکی از رویدادهای مهم جهان است و می‌تواند برای اطلاع‌رسانی درباره این بیماری بسیار مناسب و با توجه به اینکه تیم ملی والیبال ایران در سال 2014 در هشت تیم برتر این رقابت‌ها است، می‌تواند در این زمنیه و اطلاع‌رسانی درباره بیماری ایدز به جوانان و نوجوانان کمک‌های زیادی به یونیسف کند.

رئیس فدراسیون والیبال تصریح کرد: مهمترین هدف ورزش سلامت انسان‌ها و جامعه است، امیدواریم این اقدام فدراسیون والیبال که برای سلامت جامعه است الگویی برای سایر رشته‌های ورزشی ایران باشد.
دسته بندی : تیم ملی ,
 

آخرین مطالب

» یک دو سه ( شنبه 14 تیر 1399 )
» ایران 0 ایتالیا 3 ( یکشنبه 13 خرداد 1397 )
» آرژانتین ایران ( شنبه 12 خرداد 1397 )
» ایران 1 ژاپن 3 ( یکشنبه 6 خرداد 1397 )
» ایران 3استرالیا 0 ( شنبه 5 خرداد 1397 )
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات