قهرمانان مدعی بی ادعا

نیم ها در اوساکا

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 06:43 ب.ظ - پنجشنبه 23 شهریور 1396

اسپیرو: تجربه سختی در دیدار با ایران پشت سر گذاشتیم


سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا گفت: در دیدار برابر ایران تجربه سختی پشت سر گذاشتیم و امیدوارم در دیدار با فرانسه از آن استفاده کنیم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، جان اسپیرو در نشست خبری شهر اوساکا و در آستانه دیدار با تیم فرانسه افزود: اول از همه به لوران تیلی سرمربی فرانسه تبریک می گویم که توانسته به المپیک 2024 راه پیدا کند.
وی با بیان اینکه تیم ملی والیبال آمریکا از ابتدای این رقابت ها و تا ست سوم بازی با ایران و امتیاز 17-13 از مسابقات لذت برد، گفت: مقابل ایران در دو ست اول و دوم هم بی نقص بازی کردیم و تا ابتدای ست سوم روند بازی خوب پیش رفت. اما بعد از آن همه چیز نقش برآب شد.
سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا تاکید کرد: تجربه سختی را پشت سر گذاشتیم. باید تا حد امکان از آن درس بگیریم تا فردا برابر فرانسه به بازی برگردیم.
وی در مورد المپیک 2024 در پاریس و احتمال حضورش تا آن زمان در تیم ملی والیبال آمریکا گفت: تا آن موقع دیگر پیر می شوم. خوشحالم که پاریس میزبان المپیک 2024 شده است. فقط می توانم بگویم که پاریس و لس آنجلاس در مورد میزبانی 2024 و 2028 به توافق عاقلانه ای دست یافتند.

هفتمین دوره مسابقات والیبال جام قهرمانان بزرگ مردان جهان که از 21 شهریورماه در ناگویا آغاز شده بود، 26 شهریورماه با معرفی تیم های برتر در اوساکا به پایان می رسد.سرمربی برزیل: ایران در دو بازی قبلی شگفتی ساز شد

سرمربی تیم ملی والیبال برزیل گفت: ایران در دو بازی قبلی خود شگفتی ساز شده است و برزیل تمام تلاش خود را برای کسب پیروزی در دیدار با این تیم خواهد کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، رینان دال زوتو در آستانه دیدار با تیم ملی والیبال ایران در جام قهرمانان بزرگ جهان افزود: دیدارهای دو روز نخست جام قهرمانان بزرگ از سطح فنی بالایی برخوردار بود. بازی های بسیار خوبی برگزار شد و سطح برگزاری مسابقات هم عالی بود.
وی با بیان اینکه همه تیم ها شرکت کننده در این رقابت ها سه مسابقه دیگر دارند، گفت: تقرییاً همه تیم ها شانس اول شدن را دارند. بازی های پیش رو سطح بالایی خواهد داشت و تیم ملی والیبال برزیل نیز تمام تلاش خود را انجام می دهد که رتبه ای بالا به دست آورد.
سرمربی تیم ملی والیبال برزیل درباره مسابقه با ایران گفت: سه بازی بعدی برزیل برابر ایران، آمریکا و ژاپن خواهد بود که همه این بازی ها، سخت و در حد کیفی و تکنیکی بسیار بالایی است. تمام تلاش خود را می کنیم تا بهترین نتیجه ممکن را کسب کنیم، به خصوص در بازی فردا برابر ایران که در دو بازی گذشته شگفتی ساز شده است.
وی ادامه داد: برونو، پاسور تیم برزیل هم از ناحیه شانه تحت درمان قرار گرفته است و نمی خواهم سلامتی او را به خطر بیندازیم. اگر خودش احساس کرد که حالش خوب است، مقابل ایران به او بازی می دهیم. تکیه گاه اصلی من رافائل است که هم تجربه زیادی دارد و بازیکنی است که من به او اعتماد دارم.
هفتمین دوره مسابقات والیبال جام قهرمانان بزرگ مردان جهان که از 21 شهریورماه در ناگویا آغاز شده بود، 26 شهریورماه با معرفی تیم های برتر در اوساکا به پایان می رسد. تیم ملی والیبال ایران فردا (جمعه) در سومین مسابقه خود به مصاف برزیل می رود.تیلی: در اوساکا با تیم قدرتمند ایران روبرو می شویم

سرمربی تیم ملی والیبال فرانسه با بیان اینکه در ادامه جام قهرمانان بزرگ جهان سه بازی دیگر داریم، گفت: در اوساکا با تیم دوم و سوم المپیک و تیم قدرتمند ایران روبرو می شویم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، لوران تیلی در آستانه دیدار با آمریکا در نشست خبری جام قهرمانان بزرگ در شهر اوساکا افزود: سه بازی سخت با سه تیم آمریکا، ایران و ایتالیا که از سه روش بازی متفاوتی برخوردارند، پیش روی داریم.
وی با بیان اینکه سه گزینه پیروزی پیش روی تیم فرانسه است، گفت: البته باید از آن درس هم بگیریم. باید با آنها به روش خودشان بازی کنیم تا عملکرد خوبی داشته باشیم.
سرمربی تیم ملی والیبال فرانسه ادامه داد: تا بدین جای کار، فراز و نشیب هایی داشتیم و در بازی های خود با ثبات نبودیم. بنابراین به دنبال ثبات در بازی های خود هستیم. باید به یاد داشته باشیم که با تیم دوم و سوم المپیک و تیم قدرتمند ایران روبرو می شویم. افتخار می کنم که برابر چنین تیم های قدرتمندی قرار می گیریم.
هفتمین دوره مسابقات والیبال جام قهرمانان بزرگ مردان جهان که از 21 شهریورماه در ناگویا آغاز شده بود، 26 شهریورماه با معرفی تیم های برتر در اوساکا به پایان می رسد.
سرمربی ژاپن: تا کنون نتایج خوبی کسب نکردیم


سرمربی تیم ملی والیبال ژاپن گفت: در دو مسابقه نخست جام قهرمانان بزرگ جهان نتایج خوبی کسب نکردیم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، یوایچی ناکاگایچی در نشست خبری جام قهرمانان بزرگ جهان در شهر اوساکا، افزود: وقتی به دو مسابقه قبل نگاه می کنم، نمی توانم بگویم که به آنچه خواسته ایم رسیدیم یا در مسیری که می خواهیم قرار گرفته ایم.
وی تصریح کرد: تا کنون نتایجی که کسب کردیم، بسیار دلسرد کننده است. البته تیم های شرکت کننده در این رقابت ها همه تیم های برتر جهان هستند، بنابراین بازی های سختی نیز پیش رو داریم.
سرمربی تیم ملی والیبال ژاپن گفت: باختن به تیم قدرتمند یه چیز است و خوب نجنگیدن در مقابل تیم ها یک چیز دیگر که اصلاً خوب نیست. امیدوارم در بازی های پیش روی، جنگندگی و اعتماد به نفس خود را بازیابیم و تا حد امکان به جایگاه مورد نظر خود نزدیک شویم. باید تا حد امکان از این تیم ها درس بیاموزیم.
هفتمین دوره مسابقات والیبال جام قهرمانان بزرگ مردان جهان که از 21 شهریورماه در ناگویا آغاز شده بود، 26 شهریورماه با معرفی تیم های برتر در اوساکا به پایان می رسد.


دسته بندی : مسابقات قهرمانی جهان , تیم ملی ,
 

آخرین مطالب

» ایران 0 ایتالیا 3 ( یکشنبه 13 خرداد 1397 )
» آرژانتین ایران ( شنبه 12 خرداد 1397 )
» ایران 1 ژاپن 3 ( یکشنبه 6 خرداد 1397 )
» ایران 3استرالیا 0 ( شنبه 5 خرداد 1397 )
» ایران۱ -فرانسه ۳ ( جمعه 4 خرداد 1397 )
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic