تبلیغات
ღ♥ღعشـــق مــــــن والیبـــالღ♥ღ
 
 
 
قهرمانان مدعی بی ادعا

مساجدی: بازیکنان اصلی ایران شرایط بسیار خوبی دارند

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 01:39 ق.ظ - یکشنبه 19 شهریور 1396سرمربی ایرانی تیم باشگاهی جی تکت ژاپن گفت: ترکیب اصلی تیم ملی والیبال ایران شرایط بسیار خوبی دارند و در مسابقات تدارکاتی نیز کم نیاوردند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، احمد مساجدی در ارزیابی بازی با تیم ایران افزود : بازی خیلی خوبی بود . مخصوصا برای بچه های ما و توقعی که داشتم ، توقعات را بر آورده کردند . 5 ماهی می شد که با توپ میکاسا کار نمی کردیم و تیم ایران عملکرد خوبی داشت و اینکه ما سه ست بردیم دلیلی بر بد کار کردن ایران نبود و در مجموع هر دو تیم عملکرد خوبی داشتند .
سرمربی ایرانی تیم جی تکت در مورد عملکرد ایران هم گفت : در مورد ایران بحث تیم اول و دوم در میان است و با وجود تازه آمدن به ژاپن عملکرد تیم ایران بخصوص تیم اول آن که بازیکنان اصلی را شامل می شود، شرایط بسیار خوبی داشتند و از نظر فیزیکی هم کم نیآوردند و من چیزی ندیدم . فشاری که به این تیم آمد ، کمک می کند تا آنها با موقعیت و آمادگی بهتری وارد بازی ها شوند .
وی در مورد نظر مسئولان باشگاه پس از دیدن بازی در مورد دعوت از ایران هم گفت: مسئولان باشگاه علاقمند آمدن ایران و ایتالیا به اینجا نبودند ، بلکه این مسئولان فدراسیون تاکید و فشار بر میزبانی از ایتالیا داشتند . من به عنوان مربی ایرانی پیشنهاد دادم که ایران بازیکنان بزرگی مثل معروف ، موسوی و غفور را دارد و آنان هم پیشنهاد من را پذیرفتند .اتفاقا یکی از مسئولان باشگاه که از نزدیک بازی را دید گفت که تیم ایران فوق العاده بود و از بازی چند بازیکن هم خوشش آمد و ابراز علاقه کرد که به جای بازیکنان اروپایی اگر فرصتی دست دهد از وجود بازیکنان ایرانی استفاده کنیم . با توجه به همزبان بودن با من هم خیلی برای تیم بهتر است .
مساجدی در مورد اینکه چرا فدراسیون والیبال ژاپن حضور بازیکنان ایرانی و استرالیایی را از سوی باشگاه های ژاپنی منع کرده است گفت : من هم شنیدم، نمی دانم چرا چنین تصمیمی گرفته شده و قرار است بزودی جلسه ای با حضور مربیان باشگاهیی برگزار شود و من در این خصوص خواهم پرسید و اینکه اگر قرار بر استفاده از بازیکنان آسیایی باشد ، بازیکنان ایران موقعیت به مراتب بهتری نسبت به استرالیایی ها دارند و برای خود من هم شوک بر انگیز بود .کازیسکی: ایران تیم بسیار قدرتمندی است

بازیکن بلغاری تیم والیبال «جی تکت استینگز» ژاپن با ابراز رضایت از دیدار تدارکاتی با تیم ایران، گفت: تیم ملی والیبال ایران قدرتمند است.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، متئی کازیسکی بعد از دیدار تدارکاتی با تیم ایران افزود: بازی خوبی بود. امیدوارم توانسته باشیم تمرین خوبی برای آماده سازی تیم ایران فراهم کرده باشیم.
وی با بیان اینکه تورنمنت پیش روی برای تیم ایران از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: بازی با تیم ایران برای ما هم خوب بود. از بازی امروزمان رضایت داریم. البته تیم ایران بسیار قدرتمندتر است. تیم «جی تکت استینگز» از اینکه چنین فرصتی برایش فراهم شد تا در برابر تیمی همچون ایران قرار گیرد، خوشحال است.
بازیکن بلغاری تیم «جی تکت استینگز» درباره احمد مساجدی سرمربی این تیم گفت: اولین تجربه من با این مربی است. باید دید که امسال چگونه پیش خواهد رفت چون تیم ما به دنبال اهداف بزرگی است. البته تیمی منسجم داریم و باید در طول سال خوب بجنگیم و منتظر کسب نتایج بهتری بمانیم.
کازیسکی بازی در لیگ ژاپن را بسیار جالب ارزیابی کرد و گفت: شاید مثل ایتالیا که قبلاً عادت به بازی در همچون لیگ های سطح بالایی داشته ام، نباشد. اما ژاپن لیگ خوبی دارد. برای من شخصاً سخت است چون وقتی تنها بازیکن خارجی تیم باشید، در طول بازی ها مسئولیت سنگین تری نسبت به سایر بازیکنان خواهم داشت. گاهی حتی از لیگ ایتالیا هم کارم سخت تر است.
تیم ملی والیبال ایران امروز (شنبه) در آستانه شروع جام قهرمانان بزرگ مردان جهان در یک دیدار تدارکاتی به مصاف تیم «جی تکت استینگز» ژاپن رفت و سه بر یک به پیروزی رسید.


کولاکوویچ: بازی تمرینی 3 ساعته مفید واقع شد/ بازیکنان را در پست های متفاوتی آزمودم


سرمربی تیم ملی والیبال ایران با بیان اینکه در ست های پایانی دیدار با تیم «جی تکت استینگز» ژاپن بازیکنان در پست هایی متفاوتی آزمودم، گفت: بازی در این پست ها برای ملی پوشان ایران دور از واقعیت بود و در موقعیت دشواری قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، ایگور کولاکوویچ بعد از دیدار تدارکاتی تیم ایران در ژاپن افزود: این بازی، تمرینی برابر یکی از باشگاه های ژاپن بود که یک ستاره به نام کازیسکی داشت. در ست اول کمی با بازی آنها ناآشنا بودیم و نتوانستیم خود را هماهنگ کنیم چون مکتب والیبال آنها کاملاً با ایران متفاوت است.
وی با بیان اینکه متاسفانه در ست اول غفور کمی درد از ناحیه شانه داشت و مجبور شدیم او را از زمین خارج کنیم، گفت: بعد از آن ایران به بازی برگشت و به روند عادی خود ادامه داد و سه ست بعدی بسیار خوب پیش رفت. در دو ست آخر با ترکیب متفاوتی ظاهر شدیم که کار کمی برای ایران دشوار شد و ژاپنی ها به خصوص در ست پنجم به خوبی از این فرصت استفاده کردند. به هر حال تمرین خوبی بود. سه ساعت در زمین تلاش کردیم.
سرمربی تیم ملی والیبال ایران در پاسخ به این سئوال که چرا در ست های آخر از بازیکنان نیمکت نشین استفاده کردید؟ گفت: همانطور که گفتم آنها را در پست هایی قرار دادم که برایشان دور از واقعیت بود و در موقعیت دشواری قرار گرفتند. به همین خاطر بود که از ست پنجم به بعد فرصت را از دست دادیم و ژاپنی ها شایسته تر ظاهر شدند و پیروز شدند. اما تکرار میکنم که برای ما مهم این است که سه ساعتی را در زمین تمرین و برابر این تیم دست و پنجه نرم کردیم و برای بازیکنان این بازی مفید واقع شد.
تیم ملی والیبال ایران امروز (شنبه) در آستانه شروع جام قهرمانان بزرگ مردان جهان در یک دیدار تدارکاتی به مصاف تیم «جی تکت استینگز» ژاپن رفت و سه بر یک به پیروزی رسید.

دسته بندی : تیم ملی , مسابقات قهرمانی جهان ,
 

آخرین مطالب

» ایران 0 ایتالیا 3 ( یکشنبه 13 خرداد 1397 )
» آرژانتین ایران ( شنبه 12 خرداد 1397 )
» ایران 1 ژاپن 3 ( یکشنبه 6 خرداد 1397 )
» ایران 3استرالیا 0 ( شنبه 5 خرداد 1397 )
» ایران۱ -فرانسه ۳ ( جمعه 4 خرداد 1397 )