تبلیغات
ღ♥ღعشـــق مــــــن والیبـــالღ♥ღ
 
 
 
قهرمانان مدعی بی ادعا

نظارت درخشنده و قضاوت شاهمیری در جایزه بزرگ زنان

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 05:24 ب.ظ - یکشنبه 18 تیر 1396

رقابت های والیبال گروه C جایزه بزرگ زنان به میزبانی هلند و با نظارت سعید درخشنده و قضاوت محمد شاهمیری در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات گروه C جایزه بزرگ زنان جهان سال 2017 به میزبانی شهر اپلدورن هلند پیگیری می شود.

در این رقابت ها تیم های جمهوری دومینیکن، هلند، ژاپن و تایلند با یکدیگر رقابت می کنند.

سعید درخشنده رئیس رویدادهای بین المللی فدراسیون والیبال ایران به عنوان سرپرست فنی و ناظر FIVB در این رقابت ها نظارت دارد. درخشنده امسال نظارت بر مسابقات زیادی از جمله گروه یک سطح دوم لیگ جهانی که از 12 تا 14 خردادماه به میزبانی سئول در کره جنوبی برگزار شد، مسابقات والیبال بازی های همبستگی کشورهای اسلامی در جمهوری آذربایجان و رقابت های قهرمانی زیر 23 مردان آسیا در اردبیل را بر عهده داشت.

همچنین محمد شاهمیری داور بین المللی والیبال ایران نیز به عنوان یکی از داوران این رقابت هاست. شاهمیری امسال در دو هفته لیگ جهانی والیبال نیز قضاوت داشت. وی در هفته نخست (دوم تا چهارم ژوئن) در گروه C و در کشور روسیه و در هفته سوم (16 تا 18 ژوئن) در کشور آرژانتین رقابت های گروه I را قضاوت کرد.

شاهمیری قضاوت دیدار دو تیم جمهوری دومینینکن و ژاپن را که شب گذشته برگزار شد، به عنوان داور اول بر عهده داشت و این مسابقه سه بر یک به سود دومینینکن به پایان رسید.

در دیگر دیدار روز گذشته این رقابت ها هلند میزبان این رقابت ها سه بر صفر تایلند دیگر نماینده آسیا را شکست داد.