قهرمانان مدعی بی ادعا

مصاحبه ها

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 04:23 ق.ظ - شنبه 20 خرداد 1396

کاپیتان بلژیک: بازی در تهران تجربه بسیار خوبی بود

کاپیتان تیم ملی والیبال بلژیک گفت: مسابقه با تیم ایران در سالن 12 هزار نفری آزادی تجربه بسیار خوبی بود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، سم درو بعد از قبول شکست مقابل تیم ملی ایران در نشست خبری حاضر شد و گفت:  من فکر می کنم بازی خوبی با ایران داشتیم.
وی ادامه داد: هر دو تیم در سطح خوبی بازی کردند و سعی کردند سطح بازی را تغییر داده و یکدیگر را در طول بازی آزار دهند.
درو در ادامه گفت: اولین تجربه حضور تیم ملی والیبال بلژیک در ایران بود و این تجربه بسیار بزرگ بود.
کاپیتان تیم ملی بلژیک در پایان گفت: به ایران به خاطر بهره بردن از این تماشاگران پرشور تبریک می گویم. همچنین باید این پیروزی بزرگ را هم به آن ها تبریک بگویم.


معروف: 14 بازیکن ایران در لحظات حساس کمک تیم بودند

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: دیدار سختی برابر بلژیک داشتیم و هر 14 بازیکن در لحظات حساس به تیم ایران کمک کردند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، سعید معروف پس از پیروزی تیم ایران مقابل بلژیک در نشست خبری گفت: بازی سختی بود. این  نخستین بازی خانگی تیم ایران در لیگ جهانی 2017 بود که حساسیت خاص خودش را داشت.
وی ادامه داد: با تیمی بازی کردیم که در دو بازی قبلی خود به پیروزی رسیده  بود و این کار را برای تیم ایران سخت کرد.
کاپیتان تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: در مسابقه ای که به ست پنجم کشیده می شود، حضور تماشاچی مهم است. خوشبختانه تشویق مردم کمک کرد که انرژی تیم ایران تمام نشود و در نهایت در ست پنجم بلژیک را شکست دهیم.
معروف خاطرنشان کرد: هر چند امروز، روز کاملی برای تیم ایران نبود اما توانستیم کار تیمی خوبی انجام دهیم. هر 14 بازیکن خوب کار کردند و در لحظات حساس به کمک تیم آمدند.
وی در پایان تاکید کرد: خوشحالم از اینکه اولین بازی را در ایران با پیروزی به پایان رساندیم.هینن: ایکاش سعید معروف بلژیکی بود


سرمربی تیم ملی والیبال بلژیک با بیان اینکه ایکاش سعید معروف بلژیکی بود، گفت: تیم ایران شایسته پیروزی بود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، ویتال هینن پس از شکست سه بر دو شاگردانش مقابل تیم ملی ایران در نشست خبری، گفت: سئوالی که بعد از این باخت از خودم دارم این است که چطور می شود، ملیت بعضی بازیکنان ایران را به بلژیکی تغییر دهم!
وی ادامه داد: تیم بلژیک پاسور خوبی دارد اما ای کاش سعید معروف بلژیکی بود. این بازیکن عملکرد بسیار خوبی در این مسابقه داشت.
سرمربی تیم ملی والیبال بلژیک تصریح کرد: در ست اول این دیدار به طور کامل کنترل بازی را در دست داشتیم اما رفته رفته ایران بر بازی مسلط شد. به اعتقاد من تیم ایران شایسته این پیروزی بود.
هینن با اشاره به این که بازی پنج سته کار را سخت کرد، افزود: بازیکنان تیم من وقتی که زمان بازی طولانی شد، خسته شدند و این خستگی روندشان را دچار مشکل کرد.
سرمربی تیم ملی والیبال بلژیک ادامه داد: تقریبا از عملکرد تیمم راضی هستم اما این رضایت به طور کامل نیست. باید بدانیم که مقابل این جمعیت و این تیم بازی کردن آسان نیست.
تیم ملی والیبال ایران روز شنبه در دومین مسابقه هفته دوم لیگ جهانی از ساعت 21 و 10 دقیقه به مصاف صربستان می رود و در دیدار نخست شنبه تیم های بلژیک و آرژانتین به مصاف یکدیگر می روند.
دسته بندی : تیم ملی , لیگ جهانی ,
 

آخرین مطالب

» یک دو سه ( شنبه 14 تیر 1399 )
» ایران 0 ایتالیا 3 ( یکشنبه 13 خرداد 1397 )
» آرژانتین ایران ( شنبه 12 خرداد 1397 )
» ایران 1 ژاپن 3 ( یکشنبه 6 خرداد 1397 )
» ایران 3استرالیا 0 ( شنبه 5 خرداد 1397 )
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic