قهرمانان مدعی بی ادعا

کنفرانس مطبوعاتی هفته دوم در تهران

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 06:44 ق.ظ - جمعه 19 خرداد 1396

فهرست 14 بازیکن شرکت کننده تیم های صربستان، بلژیک و آرژانتین در هفته دوم لیگ جهانی مشخص شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته دوم لیگ جهانی والیبال از فردا (جمعه) به میزبانی سه کشور ایران، بلغارستان و فرانسه آغاز می شود.
در این هفته تیم های ملی والیبال ایران، بلژیک، آرژانتین و صربستان در گروه D و در سالن 12 هزار نفری آزادی به مصاف یکدیگر می روند.
ثبت نام نهایی این تیم ها روز گذشته برگزار شد و فهرست14 بازیکن حریفان ایران در هفته دوم با شماره پیراهن آنان به قرار زیر است:
** آرژانتین – سرمربی: خولیو ولاسکو
1. الکیخاندرو تورو
3. جرمن خوهانسن
4. ماکسیمیلیانو کاوانا
5. ایگناسیو فرناندز (لیبرو)
6. کریستیان پوگلاخن
8. دمیان گونزالز (کاپیتان)
9. گونزالو کوئیروگا
10. نیکولاس برونو
11. سباستین سوله
13. سانتیاگو دارایدو
14. پابو کِرر
16. الکسیس گونزالز (لیبرو)
17. فاکوندو ایموف
18. مارتین راموس

** بلژیک – سرمربی: ویتال هینن
1. برام ون دن درایس
3. کاپیتان: سَم درو
7. فرانسوآ لیکات
8 کوین کلین کِنبِرگ
9. پیِتِر ورهیز
10. سیمون ون دی وورد
14. جِلی ریبِنز
15. استین دولست
16. ماتیاس والکیِرز
17. توماس روسو
19. وانیز دیبول
20. آرنو ون دی وِلد
21. یولان کاکس

** صربستان – سرمربی: نیکولا گربیچ
1.الکساندر اوکولیچ
2. اوروش کوواچویچ
3. میلان کاتیچ
6. گوران اسکاندریچ (لیبرو)
8. مارکو ایوویچ
9. نیکولا جُوُویچ
10. میران کویوندژیچ
11. ماکسیم بوکولیویچ
12. الکساندر بلاگویویچ
16. دراژن لوبوریچ
17. نیوِن مایستوروبچ (لیبرو)
18. مارکو پودراشچانین (کاپیتان)
20. استرچکو لیسیناک
21. پیتار کِرزمانوویچ

ولاسکو: چند بازیکن را به دلیل مصدومیت همراه نداریم

سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین با بیان اینکه چند بازیکن را به دلیل مصدومیت همراه نداریم، گفت: در هفته دوم لیگ جهانی کار سختی پیش رو داریم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، خولیو ولاسکو در نشست خبری هفته دوم لیگ جهانی که در سالن کنفرانس خبری سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار شد، افزود: خیلی خوشحالم که برای یک بار دیگر به ایران آمده ام. کار سختی در مسابقات هفته دوم لیگ جهانی پیش رو داریم.
وی با بیان اینکه برخی بازیکنان را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم، گفت: بعد از المپیک تیم ها با بازیکنان جدید در مسابقات شرکت می کنند و سخت است که در مدت کوتاه به هماهنگی مورد نظر دست یابیم اما تلاش خود را خواهیم کرد.
سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین با بیان اینکه لیگ جهانی امسال مهمترین مسابقه بعد از المپیک ریو 2016 است، گفت: هفته دوم در تهران به میدان می رویم و امیدوارم امتیازهای لازم را کسب کنیم.
وی در پاسخ به این سئوال که هدف نهایی ولاسکو در تیم ملی آرژانتین چیست؟ گفت: به خاطر کشورم هدایت این تیم را پذیرفتم. بعد از 34 سال کار، لذت بخش بود که دوباره به کشورم برگردم. وقتی آرژانتین را ترک کردم مربی جوانی بودم و تجربه زیادی در این مدت کسب کردم و امیدوارم این تجربیات کمک به والیبال آرژانتین کند.
سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین تصریح کرد: در المپیک 2016 عملکرد خوبی داشتیم و از عملکرد بازیکنانم و عنوان به دست آمده راضی هستم و هدفم در حال حاضر حضور شایسته در رقابت های قهرمانی جهان است.سرمربی بلژیک: مسابقه با ایران خاص است

سرمربی تیم ملی والیبال بلژیک گفت: انتظار بازی جذاب و جالبی برابر ایران را دارم و به نظرم مسابقه خاصی خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، ویتال هینن در نشست خبری هفته دوم لیگ جهانی که در سالن کنفرانس خبری سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد، افزود: در سال 2013 در ایران و در سالن 12 هزار نفری آزادی بازی کردیم به شدت از جو ورزشگاه هیجان زده شدیم.

وی تصریح کرد: برای دیدار هفته دوم لیگ جهانی که در ایران برگزار می شود به بازیکنانم همه موارد را گفتم که در چه میدان سختی بازی خواهند کرد. بازی سال 2013 لیگ جهانی برابر ایران تجربه خیلی خوبی بود و از آن امسال حتما استفاده می کنیم.

سرمربی تیم ملی والیبال بلژیک با بیان اینکه بی صبرانه منتظر بازی با ایران هستیم، گفت: انتظار بازی جذاب و جالب برابر ایران را دارم و به نظرم مسابقه خاصی خواهد بود.

هینن که قبلا هدایت تیم ملی آلمان را بر عهده داشت، در پاسخ به این سئوال که چه اتفاقی برای آلمان افتاده است که والیبالش در سطح جهان افت کرده است؟ گفت: سئوال خوبی است، اما من الان سرمربی بلژیک هستم و پاسخ به این سئوال را به سرمربی فعلی آلمان محول می کنم. برایم سخت بود از تیم آلمان جدا شوم اما برای این تیم آرزوی موفقیت می کنم.

وی درباره بازی با ایران و اینکه اعتقاد خاصی به برد ایران دارد، گفت: یک مربی برای موفقیت باید اعتقاد و باور به پیروزی برابر تیم های حریف داشته باشد. در غیر اینصورت نمی توان با تمام توان به میدان رفت.

سرمربی تیم ملی والیبال بلژیک تاکید کرد: دیدار حساسی برابر ایران داریم زیرا تماشاگران زیادی در سالن حضور دارند و از تیم کشورشان حمایت خواهند کرد.

کولاکوویچ: خوشحالم در هفته دوم میزبان هستیم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: در هفته دوم لیگ جهانی میزبان هستیم و این موضوع خوشحال کننده است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، ایگور کولاکوویچ در نشست خبری هفته دوم لیگ جهانی که در سالن کنفرانس خبری سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار شد، افزود: خوشحالم که به عنوان میزبان در هفته دوم لیگ جهانی مقابل تماشاگران ایران به میدان می رویم.

وی تصریح کرد: بازی های خیلی خوبی در انتظار تیم ایران است و امیدوارم تماشاگران در سالن 12 هزار نفری از این بازی ها لذت ببرند و  پسند کنند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران درباره دیدار ایران و بلژیک که فردا جمعه برگزار می شود، گفت: نتیجه این مسابقه را نیز مانند دیگر بازی ها نمی توان پیش بینی کرد اما بازیکنان ایران تمام تلاش خود را خواهند کرد که تماشاگران خوشحال از سالن خارج شوند

گربیچ: هفته دوم در گروه سختی قرار گرفتیم

سرمربی تیم ملی والیبال صربستان گفت: در هفته دوم لیگ جهانی در گروه سختی قرار گرفتیم اما برای ادامه موفقیت ها به تهران آمده ایم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، نیکولا گربیچ در نشست خبری هفته دوم لیگ جهانی که در سالن کنفرانس خبری سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار شد، افزود: همانطور که می دانید سطح والیبال در جهان نزدیک به هم است و نمی توان نتایج را پیش بینی کرد. کافی است که یک تیم پنج دقیقه تمرکز خود را از دست بدهد و نتجیه واگذار شود.

وی با بیان اینکه در هفته دوم در گروه سختی قرار داریم، گفت: اما انتظار دارم که بازیکنانم تمام تلاش و توان خود را برای این رقابت ها به کار گیرند. البته همه بازی ها سخت است و نمی توان تنها بازهای ایران را مشکل دانست. آمده ایم که با شکست تیم ها به موفقیت های بیشتر دست یابیم.

سرمربی تیم ملی والیبال صربستان در پاسخ به این سئوال که در المپیک 2016 حضور نداشتید، چه برنامه ای برای المپیک 2020 دارید و چقدر سخت بود که در ریو حضور نداشتید؟ گفت: ممنون که خاطره تلخ را یادآوری کردید، تجربه سختی بود مخصوصا که از سال 1994 صربستان مرتب در المپیک حضور داشت. بعد از ریو تصمیم گرفتیم برنامه ریزی کاملی داشته باشیم که به عنوان اولین تیم سهمیه المپیک کسب کنیم و به مدال نیز در توکیو دست یابیم.

دسته بندی : تیم ملی ,
 

آخرین مطالب

» یک دو سه ( شنبه 14 تیر 1399 )
» ایران 0 ایتالیا 3 ( یکشنبه 13 خرداد 1397 )
» آرژانتین ایران ( شنبه 12 خرداد 1397 )
» ایران 1 ژاپن 3 ( یکشنبه 6 خرداد 1397 )
» ایران 3استرالیا 0 ( شنبه 5 خرداد 1397 )
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic