قهرمانان مدعی بی ادعا

افروزی وضعیت مصدومان تیم ملی را تشریح كرد

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 09:58 ب.ظ - دوشنبه 15 خرداد 1396

پزشك تیم ملی والیبال ایران گفت: خطر از بیخ گوش مجتبی میرزاجانپور گذشته است‌ و نیاز به 7 تا 10 روز استراحت دارد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، سیامك افروزی ، پزشك تیم ملی والیبال ایران درباره وضعیت آسیب ‌دیدگی مجتبی میرزاجانپور كه شب گذشته در جریان دیدار با لهستان رخ داد، گفت: شب گذشته بعد از این آسیب دیدگی به همراه امیر خوشخبر، سرپرست تیم ملی راهی بیمارستان شد. تا ساعت 2 شب به وقت ایتالیا در بیمارستان بود.

وی ادامه داد: پلك مجتبی 6 بخیه خورده است و زمانی نزدیك به 7 تا 10 روز نیاز به استراحت دارد و نمی‌تواند تیم را همراهی كند. احتمالا در هفته دوم لیگ جهانی این بازیكن را در تركیب تیم نداشته باشیم.

افروزی گفت: به ایران كه بازگردیم حتما مجتبی را به یك پزشك متخصص چشم نشان می‌دهیم. خدا رو شكر خطر از بیخ گوش این بازیكن گذشت.

وی درباره وضعیت سلامتی سعید معروف گفت: خوشبختانه تب این بازیكن نسبت به روز گذشته كاهش پیدا كرده است و علائم بیماری گوارشی‌اش هم كمتر شده است.

پزشك تیم ملی والیبال درباره آسیب‌دیدگی صورت فرهاد سال‌افزون اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت صورت این بازیكن با مشكل خاصی همراه نبود.

افروزی به وضعیت مصدومیت سید محمد موسوی هم اشاره كرد و گفت: با این بازیكن هر روز در تماس هستیم. MRI این بازیكن آماده شده است. بعد از اینكه به ایران برگردیم درباره وضعیت این بازیكن اظهار نظر می‌كنیم


دسته بندی : تیم ملی , لیگ جهانی ,
 

آخرین مطالب

» یک دو سه ( شنبه 14 تیر 1399 )
» ایران 0 ایتالیا 3 ( یکشنبه 13 خرداد 1397 )
» آرژانتین ایران ( شنبه 12 خرداد 1397 )
» ایران 1 ژاپن 3 ( یکشنبه 6 خرداد 1397 )
» ایران 3استرالیا 0 ( شنبه 5 خرداد 1397 )
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic