قهرمانان مدعی بی ادعا

کوبیاک: ایران بازی خوبی به نمایش گذاشت

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 02:05 ق.ظ - دوشنبه 15 خرداد 1396

کاپیتان تیم ملی والیبال لهستان گفت: بازیکنان ایران در مسابقه با لهستان نمایش بسیار خوبی داشتند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، میخال کوبیاک بعد از شکست لهستان برابر ایران در نشست خبری افزود: به ایران این پیروزی را تبریک می گویم، واقعا بازی خوبی به نمایش گذاشتند.
وی با بیان اینکه در ست اول به راحتی پیروز شدیم، گفت: نمیدانم چی شد که در ست های بعدی شکست خوردیم، شاید فکر کردیم که به همین راحتی می توانیم بر ایران غلبه کنیم که متاسفانه اینگونه نشد و نتیجه مورد انتظار رقم نخورد.
کاپیتان تیم ملی والیبال لهستان درباره بازی های هفته های آینده این تیم گفت: بازی های هفته بعد هم به مانند این هفته با اهمیت است. باید تا جایی که امکان دارد، پیروز میدان شویم. باید بازی های بهتری ارایه دهیم و روش و سیستم بازی خود را بهتر کنیم. باید تلاش کنیم پیروز شویم.
تیم ملی والیبال ایران در آخرین مسابقه هفته نخست لیگ جهانی موفق به شکست سه بر یک لهستان قهرمان سال 2014 جهان شد.

فائزی: در نبود بهترین‌ها تلاش کردیم و بردیمدفاع وسط تیم ملی والیبال ایران گفت: این برد را در غیاب معروف و میرزاجانپور با تلاش‌های زیاد به دست آوردیم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، سامان فائزی پس از برد سه بر یک تیم ایران در برابر تیم لهستان اظهارکرد: بازی خوبی را در برابر قهرمان جهان به نمایش گذاشتیم. این در حالی بود که سعید معروف پیش از آغاز بازی به علت مسمومیت نتوانست در ترکیب حاضر شود. مجتبی میرزاجانپور هم به دلیل مصدومیت در اواسط دیدار از ترکیب خارج شد.
وی افزود: هم بازیکنان و هم کادر فنی همه تلاش خود را برای ارائه یک بازی خوب و فنی به کار گرفتیم و خوشبختانه امشب بهتر از 2 بازی قبل ظاهر شدیم و بردیم.
دفاع وسط تیم ملی والیبال در ادامه یادآور شد: در این بازی آن چه را که کادر فنی از ما خواسته بود را به بهترین نحو اجرا کردیم خدارا شکر می کنم که تلاش‌های‌مان نتیجه بخش بود.غفور: رشد کردیم و بردیم/ معروف یار تعیین کننده تیم ایران است

پشت خط زن تیم ملی والیبال گفت: همان‌طور که گفتم روز به روز بهتر شدیم و امروز قهرمان جهان را بردیم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، امیر غفور پس از برد سه امتیازی ایران در برابر تیم لهستان اظهارکرد: اگر چه نتیجه 2 بازی گذشته را مقابل حریفان واگذار کردیم اما روند تیمی‌مان روز به روز بهتر شد و توانستیم در برابر لهستان پیروز شویم. ممنونم از کسانی که به ما روحیه و انگیزه دادند.
وی افزود: امروز توانستیم کار تیمی را به معنای واقعی ثابت کنیم. این در حالی بود که معروف کاپیتان تیم که نقش تعیین کننده ای در روند کارمان داشت به علت مسمومیتی که اکثر بازیکنان را تحت تاثیر قرار داد، غایب بود.
پشت خط زن تیم ملی والیبال یادآورشد: کار تیمی ما آنقدر خوب بود که توانستیم جای معروف را پر کنیم و نتیجه خوبی را در برابر قهرمان جهان به دست آوریم.
غفور تصریح کرد: با کسب یک یا ۲ برد در این رقابتها اتفاق خاصی نیافتاده است باید بهتر از این در برابر حریفان والیبال بازی کنیم و روند پیشرفت‌مان را ادامه دهیم و از این بهتر شویم.
وی گفت: لهستان به هیچ عنوان امشب ضعیف کار نکرد اما تیم ایران به خوبی تاکتیک‌هایی که از طرف کادر فنی ارائه شده بود را در برابر آن ها اجرا کرد و موفق به برد شد.غلامی: جوانان خیره کننده بازی کردند


کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: بازیکنان جوان تیم، امروز در برابر قهرمان جهان کاری کردند کارستان.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، عادل غلامی در بازی امروز برابر تیم لهستان در غیاب سعید معروف به عنوان کاپیتان در تیم حضور داشت. وی پس از برد ایران اظهارکرد: ما توانستیم تیم بزرگ لهستان را شکست دهیم. تیمی که برزیل و ایتالیا را در 2 بازی گذشته مغلوب خود کرده بود را در غیاب کاپیتان معروف مغلوب کردیم.
وی افزود: فرهاد سال افزون امروز نمایش خیره کننده داشت چند بازیکن دیگر تیم ملی که تاکنون کمتر بازی به آن‌ها رسیده بود هم توانستند خیلی موفق عمل کنند.
دفاع وسط تیم ملی والیبال ایران در ادامه یادآورشد: این نتیجه نشان داد که والیبال ما به سمتی حرکت می کند که باید به آن احترام گذاشت و رشدمان مقطعی نبوده است چون در این چند سال اخیر با هر ترکیبی که در مسابقات حاضر شدیم نتیجه گرفته‌ایم و امیدوارم این موفقیت‌ها تداوم داشته باشد.دی جیورجی: بازیکنان ایران از نظر قدرت و تکنیک عالی هستند

سرمربی تیم ملی والیبال لهستان گفت: تیم جدید ایران خیلی خوب است و از نظر تکنیک و قدرت بدنی در سطح عالی کار می کنند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دی جیورجی پس از شکست شاگردانش برابر تیم ایران در نشست خبری افزود: به یقین از این نتیجه خوشحال نیستم، چون مسابقه را سه بر یک واگذار کردیم.
وی با بیان اینکه تیم ایران بسیار خوب بازی کرد، تصریح کرد: بازیکنان ایران در این مسابقه هم از نظر تکنیک و هم از نظر قدرت و توان در سطح بالایی بودند. در سرویس و آبشار هم عالی بودند.
سرمربی تیم ملی والیبال لهستان ادامه داد: برای ما تنها ست نخست بازی خوب بود. در ادامه خوب کار نکردیم و برای پیروز شدن باید بهتر کار میکردیم.
وی در پاسخ به این پرسش که چطور شد لهستان دو تیم برزیل و ایتالیا را برد، اما به ایرانی که بدون معروف بازی کرد، باخت؟، گفت: بله معروف نبود، اما پاسور دوم ایران بسیارخوب بود و کلا تیم جدید ایران بسیار عالی بود. به نظر من نام و نشان بازیکنان مهم نیست. مهم این است که چطور در زمین بازی کنید.
دسته بندی : تیم ملی , لیگ جهانی ,
 

آخرین مطالب

» یک دو سه ( شنبه 14 تیر 1399 )
» ایران 0 ایتالیا 3 ( یکشنبه 13 خرداد 1397 )
» آرژانتین ایران ( شنبه 12 خرداد 1397 )
» ایران 1 ژاپن 3 ( یکشنبه 6 خرداد 1397 )
» ایران 3استرالیا 0 ( شنبه 5 خرداد 1397 )
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic