تبلیغات
ღ♥ღعشـــق مــــــن والیبـــالღ♥ღ
 
 
 
قهرمانان مدعی بی ادعا

مصاحبه ها

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 12:01 ق.ظ - جمعه 12 خرداد 1396

برونو رزنده: به کم تجربه‌ها فرصت خودنمایی می‌دهیم

کاپیتان تیم ملی والیبال برزیل گفت: لیگ جهانی فرصت کسب تجربه برای چهره‌های جوان این رشته ورزشی است.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، برونو رزنده در نشست خبری هفته نخست لیگ جهانی ۲۰۱۷ والیبال در شهر پیزارو اظهارداشت: بازیکنان برزیل خوشحالند که این هفته در ایتالیا بازی می‌کنیم٬ خوشبختانه میزبانی٬ محل اسکان٬ سالن برگزاری مسابقه و… همه چیز عالی و حرفه‌ای است و مشکلی را احساس نمی‌کنیم.
وی تاکید کرد: همه این مواردی که اعلام کردم در ایجاد احساس راحتی و تمرکز بین بازیکنان برای به نمایش گذاشتن بازی‌های خوب و سطح بالا تاثیرگذار است.
کاپیتان تیم ملی والیبال برزیل گفت: امسال تیم برزیل با چهره‌ها جوان و جدید در لیگ جهانی حاضر شده است، آن‌ها در گذشته فرصت چندانی برای کسب تجربه نداشتند و می‌توانند در این پیکارها توانایی و مهارت‌های خود را برابر حریفان به کار بگیرند.
وی در خاتمه از حضور در ایتالیا ابراز خوشحالی کرد و افزود: من خودم به شخصه از بازی در کشور ایتالیا هیجان دارم و می دانم در میان جمعیت، تماشاگرانی هستند که من را مورد حمایت و تشویق خود قرار خواهند داد.
تیم ملی والیبال ایران فردا (جمعه) در هفته نخست لیگ جهانی به مصاف تیم ملی ایتالیا خواهد رفت.سیمونه بوتی:‌ با جوان‌ها و باتجربه ها قدرت نمایی می‌کنیم

کاپیتان تیم ملی ایتالیا ضمن ابراز رضایت از برگزاری هفته نخست لیگ جهانی در زادگاهش گفت: امسال با تیمی که ترکیب آن را تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه تشکیل می دهند، در لیگ جهانی ظاهر خواهیم شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال؛ سیمونه بوتی در نشست خبری هفته نخست لیگ جهانی ۲۰۱۷ والیبال در شهر پیزارو اظهارداشت: این مسابقات فرصتی است تا بازیکنان جوان قدرت خود را به نمایش بگذارند.

وی تصریح کرد: لیگ جهانی فرصتی است تا بازیکنان کم تجربه بتوانند در برابر والیبالیست های پرقدرت دیگر کشورها خودنمایی کنند.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایتالیا در ادامه یادآور شد: در این رقابت‌ها بازیکنانی که تازه امسال برای نخستین بار حضور در لیگ جهانی را تجربه می کنند در کنار کسانی که حتی سابقه المپیک دارند، توپ می زنند. بازیکنان ایتالیا می خواهند بهترین عملکرد را در زمین اجرا کنیم.

نخستین دیدار تیم ملی ایران در هفته نخست رقابت‌های لیگ جهانی فردا برابر تیم ایتالیا برگزار می شود.


بلنجینی: تاریخ را تکرار خواهیم کرد و حماسه ساز می شویم

سرمربی تیم ملی ایتالیا گفت: مثل همیشه تاریخ را در مسابقات تکرار خواهیم کرد و حماسه ساز خواهیم شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، لورنزو بلنجینی، سرمربی تیم ملی ایتالیا در نشست خبری هفته نخست لیگ جهانی ۲۰۱۷ والیبال در شهر پیزارو اظهار کرد: ما مثل همیشه تاریخ را در مسابقات تکرار خواهیم کرد و حماسه ساز خواهیم شد.

وی افزود: مهم ترین چیز در این مسابقات ذهنیت و رویکرد بازیکنان است. همانطور که می دانید در ترکیب تیم ملی کنونی ایتالیا بازیکنان جوانی وارد شده اند و از طرفی بازیکنان مطرحی هم در این مسابقات غایب هستند چون خسته بوده و نیاز به استراحت داشتند.

سرمربی تیم ملی ایتالیا ادامه داد: پس بازیکنان جدید و جوان تیم باید از این فرصت پیش آمده نهایت استفاده را ببرند و توانایی های خود را نشان داده و معنای کار گروهی و تیمی را درک کنند.

وی در پایان اظهار داشت: به دلیل اهمیت و سختی بالای این مسابقات می توان سطح حرفه ای این مسابقات را دستاویزی برای به کارگیری تاکتیک و مهارت های بالاتر دانست.دی جیورجی: بازی فردا آسان نخواهد بود

سرمربی تیم ملی لهستان گفت: بازی فردا مقابل برزیل، مسابقه آسانی نخواهد بود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دی جیورجی، سرمربی لهستان در نشست خبری هفته نخست لیگ جهانی اظهار کرد: خوشحالم که در پیزارو هستم، چون به این شهر تعلق خاطر دارم و قبلا هم در اینجا بازی کرده ام.

وی افزود: با اینکه می دانم بازی فردا آسان نخواهد بود و در گروه آسانی نیز قرار نگرفته ایم اما فرصت خوبی است که تاکتیک های جدید، مهارت ها و تمریناتی که داشته ایم در اینجا پیاده کنیم و تلاش خود را خواهیم کرد تا رشد و ترقی سطح والیبال خود را نشان دهیم.

سرمربی تیم ملی در پایان صحبت هایش با خنده گفت: برزیل کمی و فقط کمی بهتر از تیم ماست.دال زوتو: همه، تیم برزیل را بسیار قدرتمند می دانند

سرمربی تیم ملی برزیل گفت: همه، تیم برزیل را بسیار قدرتمند می دانند و ماهم برای خوب ماندن تلاش خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دال زوتو، سرمربی تیم ملی برزیل در نشست خبری پیش از آغاز رقابت های هفته نخست لیگ جهانی اظهار کرد: خوشحالیم از اینکه در پیزارو هستیم و در اینجا همانند کشور خود احساس راحتی می کنیم. بعد از المپیک تغییراتی را در تیم ملی اعمال کردیم.

وی در خصوص رزنده سرمربی سابق تیم ملی برزیل گفت: سرمربی سابق تیم هم با اینکه هدایت تیم را بر عهده ندارد اما دائما به عنوان مشاوره با تیم ملی همکاری می کند و هنوز هم نقش مهمی را در تیم ملی ایفا می کند.

دال زوتو افزود: همه، تیم برزیل را بسیار قدرتمند می دانند و انتظارات از این تیم بسیار بالاست، ما هم برای بهتر ماندن تلاش خواهیم کرد تا به انتظارات مردم احترام بگذاریم. میدانیم که سطح مسابقات بالاست و برای اینکه موفق شویم باید تمام تلاش خود را به کار گیریم تا اهداف خود را محقق کنیم.

سرمربی تیم ملی برزیل خاطر نشان کرد: بازیکنان جدیدی به تیم ملی برزیل ملحق شدند که بازی برایشان در این مسابقات می تواند تجربه بسیار خوبی به شمار آید و البته چالش بسیار بزرگی را نیز پیش رو خواهند داشت.
ایگور: اینجا آمده ایم تا با تمام قدرت تا آخرین لحظه مبارزه کنیم

سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان در نشست خبری در شهر پیزارو گفت: اینجا آمده ایم که با تمام قدرت تا آخرین لحظه مبارزه کنیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته نخست لیگ جهانی ۲۰۱۷ والیبال از فردا آغاز می شود و تیم ملی والیبال کشورمان از ساعت ۲۲:۳۰ جمعه به وقت تهران در شهر پیزارو ایتالیا به مصاف تیم ملی این کشور خواهد رفت.

نشست خبری سرمربیان و کاپیتان های تیم ها از ساعت ۱۳ امروز ۵ شنبه به وقت محلی برگزار شد و ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان صحبت های خود را با نوعی انتقاد از زمان برگزاری نشست خبری و تاخیر در آغاز آن اینگونه آغاز کرد: در ابتدا از این همه مهمان نوازی شما در پیزارو تشکر میکنم. نگران نباشید سعی می کنم مختصر و مفید حرف بزنم چون بسیار گرسنه هستیم.

ایگور در خصوص این رقابت ها اظهار کرد: باعث افتخار است که در مقابل تیم های قدرتمندی همچون برزیل ایتالیا و لهستان قرار گرفته ایم. تیم هایی که قهرمان جهان، قهرمان المپیک و نایب قهرمان المپیک هستن. اما در هر صورت به اینجا آمده ایم تا با تمام قدرت تا آخرین لحظه با این تیم ها مبارزه کنیم، ما آماده ایم و باید دید که شرایط به چه صورتی رقم خواهد خورد.

سرمربی تیم ملی کشورمان گفت: ما وارد دوره جدید المپیک شده ایم. به طور قطع انتظار دیدن چهره های جوانی را در ترکیب تیم ملی داریم که باید آن ها را برای بازی های مهم آینده بخصوص المپیک توکیو آماده کرد.کاپیتان معروف: به موفقیت های گذشته تیم ها توجهی نمی کنیم

کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان در نشست خبری هفته اول لیگ جهانی گفت: به موفقیت های گذشته تیم ها توجهی نمی کنیم و تمام تلاش خود را خواهیم کرد و به طور قطع موفق می شویم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته نخست لیگ جهانی ۲۰۱۷ والیبال از فردا آغاز می شود و تیم ملی والیبال کشورمان از ساعت ۲۲:۳۰ جمعه به وقت تهران در شهر پیزارو ایتالیا به مصاف تیم ملی این کشور خواهد رفت.

نشست خبری سرمربیان و کاپیتان های تیم ها از ساعت ۱۳ امروز پنجشنبه به وقت محلی برگزار شد و سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان در خصوص رقابت های هفته اول در شهر پیزارو اظهار داشت: بسیار خرسند و خوشحالیم که در سطح یک و حرفه ای مسابقات لیگ جهانی بازی می کنیم و دوباره در مقابل تیم های برتر دنیا همچون برزیل، لهستان و ایتالیا قرار گرفتیم.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: در هربازی نکاتی هست که می توانیم از آنها درس بگیریم ولی به طور قطع به دستاوردها و موفقیت های گذشته این تیم های رده اول دنیا توجهی نمی كنیم و تمام تلاش مان را برای کسب موفقیت خواهیم کرد.

کاپیتان معروف افزود: در چهار سال گذشته تلاش های زیادی را انجام دادیم و مسابقات مهمی را پشت سر گذاشتیم و هدف ما این است که بهترین عملکرد خود را در این تورنمنت نشان دهیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم ایران نتایج مسابقات ما را به دقت پی گیری می کنند و ما توانایی خود را در این سطح از مسابقات نشان خواهیم داد و تمام تلاش و پشتکار خود را به کار می گیریم و به طور قطع موفق خواهیم شد.


دسته بندی : تیم ملی , photo archive , لیگ جهانی ,
 

آخرین مطالب

» ایران 0 ایتالیا 3 ( یکشنبه 13 خرداد 1397 )
» آرژانتین ایران ( شنبه 12 خرداد 1397 )
» ایران 1 ژاپن 3 ( یکشنبه 6 خرداد 1397 )
» ایران 3استرالیا 0 ( شنبه 5 خرداد 1397 )
» ایران۱ -فرانسه ۳ ( جمعه 4 خرداد 1397 )