تبلیغات
ღ♥ღعشـــق مــــــن والیبـــالღ♥ღ
 
 
 
قهرمانان مدعی بی ادعا

تمرین یک ساعته در هوای شرجی پیزارو

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 09:12 ب.ظ - چهارشنبه 10 خرداد 1396

تیم ملی والیبال کشورمان دومین جلسه توپی خود را در هوای شرجی شهر پیزارو برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال کشورمان هم اکنون جهت شرکت در رقابت های لیگ جهانی ۲۰۱۷ والیبال در شهر پیزارو ایتالیا به سر می برد و روز جمعه ۱۲ خرداد ماه از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران در نخستین دیدار خود در این رقابت ها به مصاف ایتالیای میزبان خواهد رفت.
ملی پوشان کشورمان که ظهر روز گذشته سه شنبه ۹ خرداد ماه به پیزارو رسیدند، پس از استراحتی کوتاه نخستین تمرین توپی خود را در این شهر برگزار کردند.
بر اساس برنامه اعلام شده، شاگردان ایگور کولاکوویج صبح امروز چهارشنبه یک جلسه تمرین بدنسازی را زیر نظر کادر فنی برگزار کردند و عصر امروز از ساعت ۱۵ به وقت محلی دومین جلسه توپی خود را در سالن آدریاستیک آرنا محل برگزاری مسابقات هفته اول لیگ جهانی در گروه A1 انجام دارند.
مثل همیشه در ابتدا بازیکنان زیر نظر مسیج گرم کردند و سپس دقایقی کوتاه به بازی تنیس بال مشغول شدند.
مرور تاکنیک ها و دریافت و اسپک و سپس بازی شش نفره از محور های اصلی تمرین امروز شاگردان ایگور در تمرین یک ساعت و نیمه در هوای شرجی شهر پیزارو بود.

میلاد عبادی پور دریافت کننده تیم ملی کشورمان به دلیل سرما خوردگی با دیگر ملی پوشان تمرین نکرد و از کنار زمین تمرین را تماشا می کرد.

تیم ملی ایتالیا نخستین حریف مردان والیبال کشورمان بعد از تیم ایران تیم داشت و در آخرین لحظات تمرین تیم ایران وارد سالن شدند و دقایقی به تماشای ملی پوشان کشورمان پرداختند.

ملی پوشان کشورمان عصر فردا نیز یک جلسه تمرین را در سالن آدریاستیک ارنا برگزار خواهند کرد و طی روز های ۱۲ تا ۱۴ خرداد ماه در نخستین هفته لیگ جهانی به مصاف تیم های ایتالیا، برزیل و لهستان خواهند رفت.
دسته بندی : لیگ جهانی , تیم ملی ,
 

آخرین مطالب

» ایران 0 ایتالیا 3 ( یکشنبه 13 خرداد 1397 )
» آرژانتین ایران ( شنبه 12 خرداد 1397 )
» ایران 1 ژاپن 3 ( یکشنبه 6 خرداد 1397 )
» ایران 3استرالیا 0 ( شنبه 5 خرداد 1397 )
» ایران۱ -فرانسه ۳ ( جمعه 4 خرداد 1397 )