قهرمانان مدعی بی ادعا

لوزانو: امیدوارم مصاف‌مان با ایتالیا بازی سال والیبال ایران باشد

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 04:15 ب.ظ - سه شنبه 26 مرداد 1395

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: امیدوارم مصاف‌مان با ایتالیا بازی سال والیبال ایران باشد و بتوانیم سوپرایز داشته باشیم.
رائول لوزانو، سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از شکست 3 بر صفر برابر روسیه اظهار داشت: در هر سه ست با اشتباهات زیادی بازی را شروع کردیم و این موضوع کار را برای‌مان سخت کرد. در وقت‌های استراحت ست اول و سوم تاکید کردیم که این اشتباهات‌مان زیاد است و باید کم کنیم. با دفاع روی تور و توپ‌گیری عقب زمین تا حدودی نتیجه را جبران کردیم، اما این امر در ابتدای کار باعث می‌شد کار سخت شده و فشار زیاد شود.
وی ادامه داد: روسیه بسیار خوب بازی کرد. آنها ظرفیت‌های تاکتیکی بالایی دارند، اما به هر حال این بازی تمام شده است و باید به فکر مسابقات بعدی باشیم. امیدوارم که از این بازی درس‌های زیادی گرفته باشیم و از این درس‌ها برای بازی‌های بعدی استفاده کنیم.
سرمربی تیم ملی والیبال ایران درخصوص بازی با ایتالیا خاطرنشان کرد: قبل از هر چیزی باید بدانیم که ایتالیا بسیار قدرتمند است؛ آنها تیم بسیار خوبی هستند که تجربه بالایی هم دارند. اگر بتوانیم با 100درصد توان بازی کنیم و ایتالیا را تحت فشار قرار دهیم و امکان دارد که بتوانیم سوپرایز داشته باشیم. امیدوارم که مصاف ایران و ایتالیا بازی سال برای والیبال ایران باشد. باید بازیکنان را آماده کنیم و از حالا ملی‌پوشان را آماده کنیم.
لوزانو درمورد اشتباهات ملی‌پوشان در زدن سرویس و تغییرات متوالی در ترکیب ایران، عنوان کرد: فکر می‌کنم که احتیاج داریم که تمام ملی‌پوشان در شرایط مسابقه قرار بگیرند و نیاز است که آنها هم در چنین شرایطی قرار بگیرند. چون محمودی زیاد بازی کرده بود باید کمی هم استراحت می‌کرد. چون تیم 12 نفر است آنها باید بتوانند در لحظات مختلف به تیم کمک کنند. این فرصت خوبی بود که از تمام بازیکنان استفاده کنیم تا بدانیم که کدام یک از آنها می‌توانند در ادامه بیشتر به ما کمک کنند، اما ممکن است افرادی که در شرایط المپیک قرار نداشته باشند نتوانند به صورت دقیق اوضاع را درک کنند.غلامی: امیدوارم ایتالیا را شکست داده و شگفتی‌ساز شویم

سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران گفت: امیدوارم در مرحله بعدی ایتالیا را شکست داده و شگفتی‌ساز شویم.
به گزاررش روابط عمومی فدراسیون والیبال، عادل غلامی پس از شکست 3 بر صفر برابر روسیه در خصوص این مسابقه اظهار داشت: خیلی بد بازی کردیم و نتیجه را هم راحت واگذار کردیم؛ حرفی برای گفتن ندارم. از ابتدا بد شروع کردیم و پایان خوشی نداشتیم. امیدوارم در مرحله حذفی بتوانیم بازی بهتری از خود به نمایش بگذاریم.
وی ادامه داد: در مرحله بعد باید با ایتالیا بازی کنیم و امیدوارم بتوانیم آن تیم را شکست داده و شگفتی‌ساز شویم. نمی توان گفت که چون خیال‌مان از صعود راحت بود مقابل روسیه بد بازی کردیم. اگر می‌بردیم دوم یا سوم می‌شدیم و کارمان در مرحله بعدی راحت‌تر می‌شد، اما اینگونه نشد.قائمی: باید این شکست را فراموش کنیم


دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: باید شکست مقابل روسیه را فراموش کنیم و برای مسابقه بعدی خود آماده شویم.
فرهاد قائمی پس از شکست سه بر صفر تیم ملی والیبال ایران مقابل روسیه گفت: روسیه در سرویس و دفاع عملکرد فوق العاده ای داشتند و با استفاده از همین دو فاکتور توانستند به پیروزی برسند.
وی ادامه داد: این شکست را فراموش می کنیم و روی مسابقه ای که در مرحله یک چهارم نهایی باید مقابل ایتالیا داشته باشیم تمرکز می کنیم. باید ایتالیا را به خوبی آنالیز کنیم و بهترین عملکرد خود را در میدان اجرا کنیم تا بتوانیم به مرحله نیمه نهایی برسیم


مرندی: مطمئن باشید در مرحله بعدی تیم متفاوتی از ایران خواهید دید

لیبروی تیم ملی والیبال ایران گفت: عملکردمان در مرحله مقدماتی بازی های المپیک بد نبود اما مطمئن باشید در مرحله بعد تیم متفاوتی از ایران خواهید دید.
مهدی مرندی پس از شکست سه بر صفر تیم ملی ایران مقابل روسیه در آخرین مسابقه مرحله گروهی بازی های المپیک اظهار داشت: روسیه یكی از ابرقدرتهای والیبال جهان است و بازی نسبتا خوبی برابر این تیم داشتیم. عملكردمان در دور مقدماتی بد نبود و مطمئن باشید در دور بعدی تیم متفاوتی از ایران خواهید دید.
وی در مورد اینكه تیم ایران در مرحله یک چهارم نهایی با ایتالیا روبرو می شود، گفت: ایتالیا در گروه خود همه تیم ها را شكست داده است و بازی سختی برایر این تیم داریم. البته تفاوتی نمی کرد که در گروه خود سوم یا چهارم شویم زیرا همه تیم هایی که از گروه A صعود می کنند از بهترین های جهان هستند.


مهدوی: اگر ایران واقعی باشیم، هر تیمی را شکست می دهیم


پاسور تیم ملی والیبال ایران گفت: اگر ایران واقعی باشیم و با همدلی و جنگندگی بازی کنیم می توانیم هر تیمی را شکست بدهیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال و به نقل از 3060، مهدی مهدوی پس از شکست سه بر صفر تیم ملی ایران مقابل روسیه اظهار داشت: فکر می کنم چون نتیجه این مسابقه در صعود ما تاثیری نداشت جنگندی بالایی نداشتیم و بیشتر روی مسابقه بعدی تمرکز کرده بودیم. از روز قبل مسابقه فقط به مرحله یک چهارم نهایی فکر می کردیم.

وی ادامه داد: باید خودمان را برای مسابقه با ایتالیا آماده کنیم زیرا می توانیم برای والیبال کشورمان تاریخ سازی کنیم. اگر ایران واقعی باشیم و با همدلی و جنگندگی بازی کنیم می توانیم هر تیمی را شکست بدهیم.

پاسور با تجربه تیم ملی ایران درباره رویارویی با ایتالیا در مرحله یک چهارم نهایی بازی های المپیک گفت: به نظر من در میان تیم هایی که از گروه A به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرده اند، ایتالیا رقیب بهتری برای ماست و خودمان هم دوست داشتیم با این تیم روبرو شویم.

وی افزود: البته این مسئله به این معنا نیست که عمدا مقابل روسیه شکست بخوریم اما تمرکزی که روی بازی بعدی داشتیم باعث شد نتوانیم بازی واقعی خود را ارائه کنیم.


زایتسف: همه تیم ها برای مدال می جنگند اما می خواهیم دوباره ایران را شکست بدهیم


ستاره تیم ملی والیبال ایتالیا گفت: همه تیم های راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی بازی های المپیک برای مدال می جنگند اما ما می خواهیم دوباره ایران را شکست دهیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، ایوان زایتسف درباره اینکه شکست این تیم مقابل کانادا باعث حذف شدن یکی از تیم های مدعی فرانسه و برزیل می شد، گفت: همه درباره این موضوع فکر می کنند اما ما فقط به فکر تیم خودمان هستیم. توانستیم در بهترین شرایط به مرحله یک چهارم نهایی صعود کنیم. ما خودخواه هستیم و می خواهیم تیم خود را برای مرحله بعد آماده کنیم و برایمان مهم نیست برای دیگر تیم ها چه اتفاقی می افتد.

وی درباره رویارویی با ایران در مرحله یک چهارم نهایی گفت: قطعا مسابقه سختی مقابل ایران در پیش داریم. تمام مسابقات در المپیک سخت است و همه برای مدال می جنگند. باید از نظر فنی و روانی آماده باشیم اما می خواهیم دوباره ایران را شکست بدهیم. البته می دانیم که بازیکنان ایران هم برای پیروزی مبارزه می کنند. هر دو تیم شناخت خوبی از یکدیگر دارند و این مسئله کار را برای هر دو تیم دشوار می کند.

زایتسف در پاسخ به این سوال که آیا می توانید پیروزی بر ایران در لیگ جهانی را در المپیک هم تکرار کنید؟ گفت: اگرچه ایران را در لیگ جهانی شکست دادیم اما این مسابقه شرایطی متفاوتی دارد زیرا در المپیک برگزار می شود و بازی از نتیجه صفر صفر شروع خواهد شد.

وی درباره عدم حضورش در ترکیب اصلی ایتالیا در ست های اول و دوم گفت: مربی می خواست به من استراحت بدهد تا برای مسابقات بعدی آماده باشم.


بلنجینی: برای شکست ایران باید سطح بالایی داشته باشیم


سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا گفت: برای شکست ایران باید خیلی خوب بازی کنیم و در سطح بالایی باشیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، جیانلورنزو بلنجینی درباره رویارویی ایتالیا و ایران در مرحله یک چهارم نهایی بازی های المپیک گفت: مسابقه با ایران بسیار سخت است. این مسابقه در مرحله یک چهارم نهایی المپیک برگزار می شود و همین مسئله برای اینکه بدانیم چه مسابقه سختی در پیش داریم کافی است.

وی ادامه داد: ایران در سال های اخیر در سطح اول جهان بوده است و می دانیم که باید خیلی خوب بازی کنیم و در سطح بالایی باشیم تا این تیم را شکست بدهیم.

بلنجینی خاطرنشان کرد: هر مسابقه ای شرایط متفاوتی دارد و می دانیم که ایران نسبت به لیگ جهانی تغییر کرده است زیرا چند بازیکن این تیم در لیگ جهانی حضور نداشتند. هر مسابقه شرایط ویژه ای دارد به خصوص اینکه این دیدار در المپیک برگزار می شود.

دسته بندی : تیم ملی , المپیک ,
 

آخرین مطالب

» یک دو سه ( شنبه 14 تیر 1399 )
» ایران 0 ایتالیا 3 ( یکشنبه 13 خرداد 1397 )
» آرژانتین ایران ( شنبه 12 خرداد 1397 )
» ایران 1 ژاپن 3 ( یکشنبه 6 خرداد 1397 )
» ایران 3استرالیا 0 ( شنبه 5 خرداد 1397 )
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic