قهرمانان مدعی بی ادعا

انتخاب المپیکی ها انگیزه تمرینی آنان را مضاعف کرد

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 11:31 ب.ظ - دوشنبه 28 تیر 1395

تمرین تیم ملی والیبال ایران امروز دوشنبه در حالی برگزار شد که معرفی 12 بازیکن نهایی والبیال ایران در المپیک انگیزه آنان را در تمرین به مراتب بیشتر از گذشته کرده بود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران آخرین مرحله تمرینات آماده سازی خود را برای حضور شایسته در بازی های المپیک از یکشنبه 20 تیرماه آغاز کرده است که تا زمان اعزام به ریو ادامه خواهد داشت.
تمرین امروز تیم ملی والیبال از ساعت 12 آغاز شد که علاوه بر 12 بازیکن المپیکی (سعید معروف، مهدی مهدوی، سید محمد موسوی، عادل غلامی، مصطفی شریفات، شهرام محمودی، امیرغفور، حمزه زرینی، فرهاد قائمی، مجتبی میرزاجانپور، میلاد عبادی پور و مهدی مرندی)، مسعود غلامی و محمدرضا موذن نیز در این تمرین حضور داشتند.
نصرالله سجادی معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی و مناف هاشمی معاون منابع و پشتیبانی وزیر ورزش و جوانان نیز مهمان ویژه این نوبت تمرینی تیم ملی والیبال بودند که به همراه رئیس فدراسیون والبیال در سالن حضور داشتند.
تمرین تیم ملی والیبال با نرمش های بدنسازی ایستگاهی شروع شد که بازیکنان در 14 ایستگاه زیر نظر مربی بدنساز کارهای نرمشی و گرم کردن خود را انجام دادند.
سپس مرندی، موذن و میرزاجانپور در یک طرف زمین والیبال قرار گرفتند و دیگر بازیکنان در طرف دیگر سرویس و اسپک از پشت خط یک سوم زدند و آنان دریافت کردند. دیگر دریافت کنندگان تیم ملی نیز به نوبت جای میرزاجانپور قرار گرفتند.
در ادامه تمرین، بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند تا در شرایط مسابقه به تمرینات گروهی خود بپردازند که زرینی، موذن، غلامی، قائمی، معروف، شریفات و غفور در یک طرف تور قرار گرفتند و سایر بازیکنان در سمت دیگر. افزایش تحرک مدافعان، اسپک از پشت خط یک سوم و اسپک های سرعتی و تلاش برای دریافت توپ های سرگردان از جمله محورهای مهم این قسمت از تمرین بود.
در این تمرین سرویس زده نمی شد و مربیان تیم ملی توپ ها را برای شروع مسابقه به نقاط مختلف زمین پرتاب می کردند. رائول لوزانو نیز به دفعات برای یادآوری نکاتی به بازیکنان، تمرین را قطع کرد و پس از صحبت های سرمربی دوباره تلاش برای کسب پوئن آغاز شد.
ساعت 14 و 30 دقیقه تمرین امروز تیم ملی والیبال با سرد کردن بازیکنان به پایان رسید.


دسته بندی : تیم ملی , المپیک ,
 

آخرین مطالب

» یک دو سه ( شنبه 14 تیر 1399 )
» ایران 0 ایتالیا 3 ( یکشنبه 13 خرداد 1397 )
» آرژانتین ایران ( شنبه 12 خرداد 1397 )
» ایران 1 ژاپن 3 ( یکشنبه 6 خرداد 1397 )
» ایران 3استرالیا 0 ( شنبه 5 خرداد 1397 )
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات