قهرمانان مدعی بی ادعا

سجادی: والیبال ایران در المپیک حریفان قدرتمندی پیش رو دارد

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 11:30 ب.ظ - دوشنبه 28 تیر 1395

معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزیر ورزش و جوانان گفت: تیم ملی والیبال در المپیك با حریفان قدرتمندی مسابقه می دهد كه همگی سابقه قهرمانی در المپیك، لیگ جهانی و قهرمانی جهان دارند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، نصرالله سجادی امروز (دوشنبه) در حاشیه بازدید از اردوی تیم ملی والیبال در جمع خبرنگاران افزود: اگر تیم ملی والیبال در بازی های المپیك ریو ۲۰۱۶ مدال كسب كند، همانند رشته های انفرادی جایزه دریافت خواهد كرد. زیرا فقط یك رشته تیمی از ایران در این دوره از المپیك حضور دارد.
وی با بیان اینکه به زودی كاروان المپیك ایران راهی برزیل می شود و تیم ملی والیبال نیز دو بازی تداركاتی پیش از آغاز مسابقات در ریو خواهد داشت، گفت: بر حسب وظیفه هفته ای یك بار به اردوی تیم های المپیكی سر می زنم و امروز هم در جمع ملی پوشان والیبال حضور یافتم تا از نزدیك با روند آماده سازی این تیم آشنا شوم.
معاون وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: در بعضی از رشته ها مانند كشتی، وزنه برداری و تكواندو شانس بیشتری برای كسب مدال در بازی های المپیک داریم و این رشته ها آمادگی خیلی خوبی برای حضور در المپیك دارند.
وی ادامه داد: در رشته های دیگر نیز شانس مدال داریم كه یكی از آنها می تواند والیبال باشد، اما تیم ملی والیبال در المپیك با حریفان قدرتمندی مسابقه می دهد كه همگی سابقه قهرمانی در المپیك، لیگ جهانی و قهرمانی جهان دارند و تیم ملی ایران نخستین تجربه خود را در این رقابت ها خواهد داشت.
معاون وزیر ورزش و جوانان درباره مراسم بدرقه كاروان ایران به بازی های المپیك كه قرار است چهارشنبه شب در سالن اجلاس سران برگزار شود، گفت: نمایندگان ۵۰ فدراسیون به عنوان جامعه ورزش برای حمایت از رشته های المپیكی در این مراسم شركت خواهند كرد. مدیران وزارت ورزش و نهادهای مرتبط نیز در این مراسم حاضر خواهند شد و تا این لحظه حضور رئیس جمهوری نیز قطعی است.
وی در پاسخ به این سوال كه اگر تیم ملی والیبال در بازی های المپیك مدال كسب كند جوایز این تیم به چه صورتی پرداخت می شود؟ گفت: اگر این اتفاق رخ دهد مانند رشته های انفرادی جایزه می گیرد زیرا فقط یك رشته تیمی از ایران در این دوره از المپیك حضور دارد.


دسته بندی : تیم ملی ,
 

آخرین مطالب

» یک دو سه ( شنبه 14 تیر 1399 )
» ایران 0 ایتالیا 3 ( یکشنبه 13 خرداد 1397 )
» آرژانتین ایران ( شنبه 12 خرداد 1397 )
» ایران 1 ژاپن 3 ( یکشنبه 6 خرداد 1397 )
» ایران 3استرالیا 0 ( شنبه 5 خرداد 1397 )
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات