قهرمانان مدعی بی ادعا

تاکید میرسپاسی بر ضرورت تسلط مربیان زن به علم آنالیز

نویسنده : کنستانتین سانتانادا | تاریخ : 11:25 ب.ظ - دوشنبه 28 تیر 1395

نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال در مراسم افتتاحیه دوره مربیگری بین اللملی سطح یک ویژه بانوان بر ضرورت تسلط مربیان زن به علم آنالیز تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دوره مربیگری بین المللی سطح یک ویژه بانوان از صبح امروز (دوشنبه) با حضور 35 مربی آغاز و به مدت پنج روز ادامه خواهد داشت.
نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال در مراسم افتتاحیه این دوره گفت: تلاش فدراسیون بر تربیت و پرورش نیروهای جوان برای آینده والیبال ایران است و امیدوارم نسل جوانی از مربیان را تربیت کنیم تا برای افرادی که با میل خود از والیبال جدا می شوند، جایگزین مناسب داشته باشیم.
زهره میرسپاسی تاکید کرد: مربیان والیبال برای موفقیت در کار خود نیاز به آگاهی از علوم مختلفی از جمله روانشناسی، ارتباطات، بدنسازی و آنالیز دارند که در آنالیز در بین آنان اهمیت خاص خود را دارد. مربیانی که نسبت به علم آنالیز اطلاعات کافی نداشته باشند همانند کبوتران یک بال خواهند بود.
وی تصریح کرد: فدراسیون والیبال به دنبال پرورش نیروهای تخصصی مورد نیاز والیبال بانوان است تا نیازهای خود را در این زمینه برطرف کند و زمینه رشد و توسعه والیبال بانوان را فراهم کند.
مدرس عمانی این دوره نیز در صحبت های کوتاهی گفت: این دوره می تواند راه پیشرفت والیبال زنان ایران در آینده باشد. لازم است مربیان در این دوره به تمام علوم مرتبط با والیبال آشنا شوند.
شهاب الدین الریامی تاکید کرد: این دوره کار اصولی و اولیه را آموزش می هد اما هر کدام از شرکت کنندگان باید تلاش خود را برای یادگیری به مراتب افزایش دهد تا در این کار موفق باشد.
وی با بیان اینکه اینجا جمع شدیم تا اطلاعات خود را مبادکه کنیم و سطح آن را افزایش دهیم، تاکید کرد: فدراسیون جهانی والیبال تغییراتی در روش برگزاری دوره های سطح یک بین الملل اعمال کرده است که این دوره سومین دوره سال 2016 به این روش است.
راضیه سیف زاده مدرس ایرانی این دوره نیز ضمن تبریک کسب المپیک والیبال ایران بعد از 52 سال حضور این ورزش در المپیک از فدراسیون خواست فرصت های ویژه ای برای والیبال زنان ایجاد شود تا آنان نیز بتوانند شایستگی های خود را نشان دهند.
دوره مربیگری بین المللی سطح یک ویژه بانوان به صورت تئوری و عملی در کمیته آموزش فدراسیون و کمپ تیم های ملی بانوان در مجموعه ورزشی آزادی تهران (سالن شهید چمران) پیگیری خواهد شد که کلاس های آن از ساعت 9 صبح آغاز و تا 18 عصر ادامه خواهد داشت.
شهاب الدین الریامی از کشور عمان و راضیه سیف زاده از ایران مدرسین این دوره هستند.


دسته بندی : والیبال بانوان ,
 

آخرین مطالب

» یک دو سه ( شنبه 14 تیر 1399 )
» ایران 0 ایتالیا 3 ( یکشنبه 13 خرداد 1397 )
» آرژانتین ایران ( شنبه 12 خرداد 1397 )
» ایران 1 ژاپن 3 ( یکشنبه 6 خرداد 1397 )
» ایران 3استرالیا 0 ( شنبه 5 خرداد 1397 )
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات